Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Franciaország és Olaszország...

Franciaország és Olaszország egy-egy lakótelepén akkora a szervezett bűnözés hogy a bejutási pontok, konténerrel és figyelőkkel várják a rendőröket, ennyire laza a törvény?

Figyelt kérdés

A háztetőről, lakások folyosóiról figyelik a kölykök azt a részt, amit rájuk bíztak, ha gyanús a mozgás kézjelekkel és fütyüléssel jelzik a többieknek hogy járőrök jönnek.

Rendőrként szólnia kell a "kapusoknak" hogy bemenne szétnézni, tennének egy kört, a területen meg van aki símaszkot hord.



Ezek a helyek már be vannak biztosítva annyira hogy ha több rendőrautó jön, és rossz szándékkal, akkor egyszerűen megdobálják kigyújtják őket, ha meg szorul a helyzet arra is van lépésük, csak a drog, pénz fegyver kéznél legyen.


2023. jan. 12. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Megnézted a B13-at?
2023. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azért nem hasonlít a valóságra, de Marseille és Scampia részein vannak ilyen kiépített helyőrségek.
2023. jan. 12. 22:38
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Linkelnel néhányat a térképről?
2023. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ilyen ellenőrzőpontok

[link]


[link]

2023. jan. 12. 22:46
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Igen,Marseille pl már régen elesett. [link]

[link]

2023. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Franciaország és Svédország áll legközelebb a közbiztonsági összeomláshoz az EU-ban.
2023. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Marseille-t megerősíteni tudom.

Oda mentünk kirándulni a családdal, hát ami este ott fogadott minket, mikor kicsit letértünk a turisták által járt részekről, az döbbenet volt.Mintha nem is az Eu-ban lennék, hanem valami olcsó gengszterfilmben.

Akkor ébredtem az ámulatból, mikor a nyári melegben este egy két méteres mocskosul kigyúrt néger bőrmellényben elénk állt, és azt kérdezte hogy porcukrot akarok venni vagy nő kell.

Angolul mondtam nekik családdal vagyok, turisták vagyunk, erre vigyorgott egyet, majd elkezdi mozzarellás pizza.

Ennyi volt, egy két dudálás, fütyülés és már mehettünk is tovább.

Nyilván ez volt arra az estére a jelszó, de én abban a pár percben 5 évet öregedtem, meg 5 liter víz kijött belőlem.

2023. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon összetartóak szinte mint egy nagy család, nagy a létszámuk és mivel olyanok, csúnyán fogalmazva mint a patkányok, ravaszak-fürgék, így legtöbbször jelentéktelen középiskolást rángatnak meg, aki azt se tudja hogy ki adta a drogot.
2023. jan. 12. 23:32
 9/16 anonim ***** válasza:
Mint egy nagy boldog család,ez tetszik.
2023. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az ATV-n meg most megy a Deutsche Welle műsora, amiben tegnap az olaszokhoz beérkező migriket sajnáltatták, hogy nem kapnak ingyen lakást. Hát, itt tart Európa.
2023. jan. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!