Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kihívjam a rendőrséget ha egy...

Kihívjam a rendőrséget ha egy random idegen betötlrte a kapum?

Figyelt kérdés

Nemrég értem haza a munkából mikor láttam h a kerítésem össze van törve. Van kamera a ház előtt. Vissza néztem és egy maszkos férfi volt az.


Hívja rendőröket vagy felesleges?



2023. jan. 16. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívj, lehet nem te vagy az egyedüli esett és akkor TALÁN foglalkoznak vele, nem veszitesz vele semmit...

Ha nem hívod és véletlenül előálitják az egyént akkor nem fogják tudni számonkérni a te károdat hisz nem is tudnak róla

2023. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor teszek bejelentést
2023. jan. 16. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azon majd ne csodálkozz, hogy az elkövető személyének kiderítése nem lesz sikeres és az ügyet X év után lezárják.
2023. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3

De az is lehet, hogy az elkövető csak a ház előtt takarta el magát előtte meg felvette 100 kamera az arcát, akik ilyet csinálnak általában nem az eszükről híresek. Ha a rendőrség foglalkozni akar vele akkor valósziüleg találnak valamit, amin elindulhatnak, persze ehhez akarniuk is kell...

2023. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bejelentést tettem
2023. jan. 16. 21:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!