Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség, ha jönne házkutat...

A rendőrség, ha jönne házkutatásra hozzám és baleset érné a rendőrt, azért is én lennék a felelős?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ha egy kis ügyben meggyanúsítanának a rendőrök, majd néhány nap múlva jönnének hozzám házkutatàsra, amiről én ugye nem tudnék. Csengetnének, kinyitnám és közölnék, hogy kutatásra jöttek. Viszont nálam meg pont főne a kávé a 3 személyes kis kotyogós kávéfőzőmben, épp főzném a kávét, és váratlanul fölrobbanna a kávéfőző, az meg pont eltalálná a rendőrt és mentő jönne ki.


Emiatt is én vinném el a balhét, ez is engem terhelne, hogy a kávéfőzőm fölrobbant ugye véletlen és eltalálta a rendőrt, vagy ez véletlen, ebből kúlön bajom nem lenne?


Bocsànat a hülye példáért, de erre a példàra gondoltam.



2023. febr. 1. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Azért az ember lakásában nem szoktak csak úgy véletlenül felrobbanni a tárgyak.

Ha te intézed úgy, hogy valami robbanjon fel a közelben, akkor arra rá fognak jönni és akkor azért te leszel a felelős.

A kávéfőző pl. pont ilyen gyanús esemény lenne, mert nem szoktak felrobbanni.

2023. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Gyula és a kávéfőző - legújabb epizódját olvashattuk.
2023. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Levike ezredik felvonás.
2023. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Levike, ha ezt tovább folytatod, elvisz a yard és a börtönben kezelésbe vesznek a többiek, te leszel ott a hús.
2023. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2-ik. kommentelő! Ugye te még nagyon nagyon fiatal vagy? Mert egy felnőtt ember tudja, hogy a kávéfőzők, ha rendszeresen nem mossák, tisztítják őket, eldugulhatnak, ezáltal a gőz nem tud a szűrőn átjutni és fölrobbanhat a kávéfőző. Gondolom te még nem hallottál olyanról, hogy kávéfőző robbant fel.
2023. febr. 1. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem gyakori, hogy felrobbannak és veszélyesen embereket sértenek meg.

Valószínűleg ha nem lenne a rendőrnek semmi baja akkor nem csinálnak belőle ügyet. Viszont ha leszakad a fél arca akkor persze. Ha mentő kell akkor azért értesítik a Megyét és kiküldenek valakit ellenőrizni, hogy ez mi a fene volt. Eltervezett robbanóanyag hatása vagy ilyesmi. Szóval a szándékosságot ellenőrzik ilyenkor.

2023. febr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!