Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csak úgy ok nélkül jöhetnek...

Csak úgy ok nélkül jöhetnek házkutatásra?

Figyelt kérdés
Egy rosszakaróm (nem tudom ki) rámfogta elvileg hogy én szoktam füvezni, meg köpött olyan embereket is akik nem is csinálják. Ilyen esetben ha házkutatásra jönnek, tudok valamit ellenkezni? Mert soha nem nyúltam hozzá ehhez a sz*rhoz, és tudom milyen korrupt a rendőrség, félek hogy hoznak magukkal 1g-t és lerakják valahova és megtalálják. Ügyvédhez elmenjek esetleg? Vagy azzal érvelhetek ha jönnek hogy ügyvéd nélkül nem vagyok hajlandó belemenni?

2022. szept. 29. 08:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
A házkutatáshoz alapos gyanú és bírói engedély kell. Egy noname senki bejelentésére nem fognak kimenni, ha amúgy nem vagy gyanús.
2022. szept. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%

Én annyit tudok, hogy minden szinte vitás helyzetben a területileg illetékes jogi segítségnyújtó osztály ad felvilágosítást.


Áldozatvédelemmel nemigen foglalkoznak már régóta - pont ez a baj. (Pedig rengeteg kísérlet van különböző bűncselekményekre is. Igen nehéz világot élünk mostanság...)

2022. szept. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt Neki bizonyítani is kell, hogy Te narkózol... sima bejelentésre nem fognak házkutatást tartani, sőt ha vmilyen oknál fogva Téged begyanúsít a rendőrség ezzel, simán feljelenthető Hamis vádért...
2022. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

3#

Jópárszor buliztunk a sráccal, és csináltunk közös képeket bebaszva, meg tudjátok mint a haverok szokták, ha valaki elájul a piától lefotózzák, másnap megmutatják neki.

Ezeket a piás képeket ha megmutatja nekik és aztmondja hogy itt is és itt is be voltam narkózva, akkor mivan?

2022. szept. 29. 08:31
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök az ilyet aki ilyennel próbálkozik elküldik melegebb éghajlatra, ne ággódj! :)
2022. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Am meg látom nem csak nekem vannak ilyen faxa barátaim... :)
2022. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

A srác azzal a 30+ névvel elásta magát mindenkinél. Kevés olyan haver van aki ne akarná megkukizni ezért.

El is van tűnve rendesen

2022. szept. 29. 08:36
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök láttak már karón varjút, szóval azokról a fényképekről inkább arra gondolnak, hogy ártani akar neked a haverod, nem arra, hogy tényleg füvezel.
2022. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

De az a vicc hogy a haverok között van olyan aki néha-néha belenéz 1 cigibe.

Most azért mert mondta a nevüket, elküldhetik őket vizelni? Vagy vérvételre?

Vagy azokkal mi van/lesz?

2022. szept. 29. 08:38
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez nem így működik.
2022. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!