Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jogosan foglalt le a rendőrség...

Jogosan foglalt le a rendőrség több pénzt, mint amennyi a kár?

Figyelt kérdés

Egy lopás ügybe meggyanúsítottak a multkor és a kár 15 ezer lopási kár, meg a rongálási is 15 ezer, mindösszesen 30 ezer ft kár.


Meg a szabadságtéri tornateremböl 3 nőnek van káta, egynek 10 ezer, egynek 5 ezer, egynek pedig 40 ezer, mindösszesen 55 ezer ft.


Az össz kár tehát mindösszesen 85 ezer forint.


Az rendben van, hogy a 85 ezret lefoglalták volna, a többit visszaadják, de hogy ami nálam van az összeset lefoglalni ez már nem helyes dolog.


Jött postai úton egy levél, oda van írva, hogy panaszt tehetek.


Érdemes panaszt tenni, megtámadni a határozatot, vagy jogosan vette el az összes pénzem a nyomozóhatóság?


[link]


[link]



2023. febr. 11. 21:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

vissztért a Gyula:DD

Igen jogos, a többit beszámítják bűnügyi költségnek.

2023. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szegény karcagi rendőrök, Isten nem bottal ver hanem ilyen szerencsétlenekkel.
2023. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért járkálsz olyan sok pénzzel?
2023. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Fsms ***** válasza:
100%
Legközelebbi alkalommal ne kelljen a pénzért mászkálniuk.
2023. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Gyula, legalább olvasni tanulnál meg, hogy dugnák fel a gumibotot neked oda, ahol a legjobban fáj. Idézek neked a határozatból: "Fentiekre tekintettel, mivel megalapozott a gyanú arra vonatkozóan, hogy Balogh Gyula birtokában megtalált készpénz bűncselekmény elkövetéséből származik, az 520000 forint készpénz halaszthatatlan nyomozati cselekményként lefoglalásra került." Ha ez nem elég, akkor ott van a Be. összes vonatkozó bekezdése, olvasvassad. Te sem álltál sorban még egyszer sem, mikor az észt osztották.
2023. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a zsebkendőcafatos kitakarás valami mesteri. :D


Már azt hittem őrizetben, vagy letartóztatásban van a Levike, hiszen napokig nem volt kérdés tőle. Fenébe...

2023. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Utolsó. Ha aznap ott este nem vettek őrízetbe, akkor már ez ügyben nem lesz őrízet és letartóztatás. Két hét eltelt. Ilyenkor màr nincs őrízet.

Azt azon frissiben szokták.

2023. febr. 11. 22:12
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem akarom elhinni, hogy ellened még semmilyen kényszerintézkedést, vagy bírósági ítéletet, esetleg büntetővégzést nem hoztak. Többszörös, különös visszaeső vagy. Rég börtönben lenne a helyed
2023. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tudom én azt, csak hát azóta gondoltam voltál még pár helyen, és nem azért nincs kérdés tőled, mert munkát találtál és éjt nappallá téve túlórázol, hogy a Gyakorira sincs már időd. XD
2023. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Amúgy rendes volt a nyomozó, mert 556 ezer volt nàlam, csak kikönyörögtem, hogy pár forintot, néhány tízezret hadd tartsak meg, mert anyukám tesó fizetése most lesz, ki vagyunk fogyva és öszinte együttműködő voltam, beisnertem és meg tudjuk beszélni. Azt mondta, hogy 36 ezer forintot tud adni és akkor 520 at papírozunk. Megköszöntem. Rendesek voltak. A járőr még mondta, hogy ha megjött a technikus, akkor rabosítsa és hadd menjen, hadd éeje el az utolsó vonatot.
2023. febr. 11. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!