Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha kirabolnak egy rendőrt az...

Ha kirabolnak egy rendőrt az kiemelt büncselekmény?

Figyelt kérdés

Régen több mint 5 éve, azaz elévülési idő már eltelt (2017 május) egy ember besurrant 1 boxklubba, ahol box edzést tartanak. Nyitva volt az öltöző és egy kabátzsebből elvittek 55 ezret, a másik zsebbe meg volt egy fekete police rendőrigazolvány, belül nem police felirelat, hanem szám, ami azt jelenti, h tényleg rendòr volt az illető, plusz egy kártya is, hogy a rendőrség hivatásos tagja és fegyver meg intézkedésre jigosult, vagy mi a fene vot rajta, lassan 6 éve. Azaz mivel ugyanabban a kabátban a másik zsebböl tűnt el pénz, rendőrt loptak meg.


Ha meglett volna az elkövető, akkor nem csak sima lopás lett volba, hanem kiemelt lopás? Meg megmobdták volna a rendőrök neki, hogy "kirabolta a kollégát"?



2023. febr. 11. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire unatkozol, Gyula?
2023. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igaz történet. Nem kapták el. Most gondolj bele, mivan ha elviszi a rendőrigazolványt is az összes irattal, személyi, lakcímkártya, taj, adókàrtya, jogsi, jól kitolt volna a rendőrrel. Sose lett volna meg az irat, mert beledobálta volna a keletifőcsatorna folyóba (Debrecentöl 20km), jól kitolt volna a rendőrrel. Ha megtalálták volna az elkövetőt, lehet megfingatták volna a rendőrök, hogy úgymond kollégától a rendőrigazolványt is elvitte.
2023. febr. 11. 22:47
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem elég, hogy kirabolta a kollegát, még a rendőrigazolványt is elvitte.
2023. febr. 11. 22:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyula, miért beszélsz magadról E\3-ban?
2023. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mármint a pénzen kívül még azt is elvitte.
2023. febr. 11. 22:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Most Levike beszél a Gyuláról, vagy Gyula a Levikéről?
2023. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ok. Én követtem el. De mi lett volna, ha elvittem volna a rendőrigazolványt abban mindenféle irattal és megsemmisítettem volna?
2023. febr. 11. 22:58
 8/15 A kérdező kommentje:
Gondolom, ha kiderítette volna a rendőrség, hogy én voltam, bent a rendőrségen megmondták volna, hogy nem elég, hogy kollégát kirabolta, hogy 55 ezer forintot elvitt, mèg a rendőrigazolványt is elvitte?
2023. febr. 11. 22:59
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezt mndták volna biztos.
2023. febr. 11. 23:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem kell megsemmisíteni, elég, ha iratokkal együtt lopsz, csinálhatsz vele utána akármit, eleve bűncselekmény, lopási értéktől függetlenül.



Egyébként ez a sztori vótmá itt. Nem tudsz újat kitalálni? 🥱

2023. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!