Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire voltak elnézőek...

Mennyire voltak elnézőek B.Zsolt-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Talán ennyire "enyhítő" körülmény hogy pedagógus asszisztens?


Vagy miért kezdte el a Kormány a gyerekeket védő törvényt boncolgatni, hogy elterelje a figyelmet?


Csak szerintem érdemelne egy ilyen ember végleges eltiltást a pályától és a gyerekektől?


Van egy erkölcsi forma, aminek nem felelt meg.



2023. febr. 16. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

"Csak szerintem érdemelne egy ilyen ember végleges eltiltást a pályától és a gyerekektől?"


Az iskolából, ahol dolgozott, kirúgták, és valószínűleg alig van az országban olyan iskola, ahova fel fogják venni.


De mivel jogilag nem bűnös, így nem büntethető.

2023. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Sajnos az a baj, szerintem ez így enyhe megítélés...
2023. febr. 16. 10:29
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

2es, szerinted vagy más szerint, ez a törvény, ennyi.

Az iskola kírúgta, szóval abban a tankerületben BIZTOS hogy nem talál munkát, de amekkora hírverés volt, nagy eséllyel más hol sem.


Mivel törvénybe nem ütközött a dolog, így törvényileg nem lehet eljárni ellene.

Ha azt mondod, hogy ez enyhe - jogosan - akkor az azt jelenti, hogy a törvénnyel vagy elégedetlen. A törvényt kell változtatni.


Csakúgy nem lehet megbüntetni valakit. Ha eltiltanák őt a munkájától úgy, hogy nem követett el bűncselekményt, az igencsak aggasztó lenne jogok szempontjából, mert ez azt jelenti, hogy akkor téged vagy engem is elítélhetnek törvényileg úgy, hogy vlaójában csak valakinek nem tetszik amit cisnálunk, de törvényt nem sértünk.

2023. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
55%
Egyéni vélemény. Ráadásul kár "áldozatnak" tekinteni a srácot, ahogy 12 évtől büntethető egy "gyerek", úgy meg kell adni neki az esélyt ilyen téren is, hogy döntsön és vállalja a következményeket. Ha pedig nem feladatkörében követte el a jogilag nem bűnt, hát ez van. Ez olyan, hogy ha valaki magánéletében mondjuk lopott ne dolgozhasson sehol, ahol lophat - bármit? Ha valaki kirúgta a fogsorát a szomszédjának, ne mehessen emberek közé többet? Szóval érted a dolgot.
2023. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Még annyival egészíteném ki, hogy egy törvénynek nem az a feladata, hogy az büntesse, ami az embereknek nem tetszik, hanem a társadalmi veszélyessége szerint ítélkezzen valami felett. Na most, sok embernek nem tetszik az, hogy sok a ribi, vagy a fickó, aki megcsalja a nőket, és biztos élveznék, ha lenne nyilvános megkövezés, vagy meg lehetne büntetni őket, valaki gyűlöli az egyházat, vagy éppen a hitetlenséget, és milyen jó lenne büntethetővé tenni, ha az egyiket vagy másikat eltörölnék, de a törvényeket nem azért találták ki, hogy igényeket elégítsen ki. Amikor valakit megbüntetnek valamiért, nem az áldozat bosszúvágyát teljesítik, hanem a társadalmi veszélyesség szerint ítélnek el valakit, polgári peres úton szokták leginkább kárpótolni az áldozatokat. És szerintem jól van ez így. A törvény, a rendőrség, az ügyészek, és a bírók nem a te magánhadsereged.
2023. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezért az aljas, politikai célú meghurcoltatásért, homofobiáért, milliárdos kártérítést kéne fizetnie az államnak.
2023. febr. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6. Miért is? 😅
2023. febr. 19. 06:56
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezt a kiskorúval fajtalankodó szőrös hájpacnit be kéne nyomni egy kicsit a hűvösre. Biztosan jobban élvezné, mint azt, ami itt kint vár rá. Az lenne a méltányos vele szemben, ha börtönben ülné le az 1-2 évet, amire elfelejtik a pofáját.

Ez nem politikai ügy, ez simán börtönt érdemelne. Mert ha én 35 évesen megdugok egy 16 éves lányt, akkor le akarnának csukatni liliomtiprásért. De ezt a dagadékot meg mentegetik, mert benne van a baloldal egyes bugyraiban?

15 évessel? Ezt mentsük fel? Ez komoly?

Ha felmentenék beköszöntene a fertő magyarországra. Elég nekünk eltűrni a többi szivárványpereputtyot, büszkélkedjenek a betegségükkel, nem bánom.


De kérdem én, ha ez nem egy átlépett határvonal amiket ez a csubakka művelt, akkor mi a határ? Minek vannak 18 éves korhatárok bármiben is? Akkor mindent le kéne vinni 15 re. bemehetne a 15 éves cigit venni magának, lottózhatna, kaparósozhatna és piát is vehetne magának. Sőt, akár még szexpartnerkeresőn is joga lenne 15 évesnek illegetni billegetni magát.

értitek a problémát? Ez egy jól átlépett határ, amit nem mentegetni kellene, hanem elítélni, de minimum jól meghurcolni tanulságként.

vagy mi? Szerintetek csórikám lenne a visszatérő Jézus? Ugyan már.

2023. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
8: büntethetőség 12 évtől kezdődik bizonyos esetekben, átlagosan 14 évtől. Félreértitek a beleegyezési korhatárt. Itt nem arról van szó, hogy 30 éves pasas kedvére dughat 14 évest, itt arról van szó, hogy a 14 éves eldöntheti, kivel szeretkezik, tehát voltaképp nem az idősebbet mentik fel, hanem a fiatalabbat kevésbé infantilizálják.
2023. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt értem, de ha ezt meg lehet tenni, tehát 14 éves dönthet szabadon a saját teste lelke felett, akkor had döntsön már a testi-lelki egészsége felett is. had cigizzen akkor, belefér. 14 évesen ihasson is, az is belefér, könnyebb lesz elcsábítani. Sőt lehessen nagy szerencsejátékos is a kisgyerekből, mert bele kell, hogy férjen az is és az is, hogy feltegye magát bármelyik szexpartnerkeresőbe. Mert akkor ez is bele kell, hogy férjen az új erkölcsi és büntethetőségi normákba.
2023. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!