Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok hogyan szeretnétek...

Lányok hogyan szeretnétek hogy az utcán szólítson meg egy fiú? Mennyire jönne be ha az utcán beszélne meg egy randit egy fiú? Csak a véleményetek érdekel. Köszönöm.

Figyelt kérdés

Hogyan beszélnétek meg egy találkozót?


Vagy melyik helyszín lenne a legjobb szerintetek?



2022. júl. 7. 14:19
 1/5 anonim válasza:
Nem a helyszín a lényeg, hanem az hogy ki szólít meg, kérje el a számom és mehet a randi
2022. júl. 7. 14:31
 2/5 anonim válasza:

Én az ilyen megszólításokat nem szeretem, nagyon tolakodónak tartom. Hogy a semmiből odajön egy idegen, és randira hív. Biztos nemleges lesz a válaszom.

Az persze más, ha előtte szemezünk, vagy volt valami interakció (mondjuk a buszra várunk mindketten, és sokat késik, és ezért elkezdünk beszélgetni). Vagy ha olyan ismeretlen ismerős, hogy gyakran látjuk egymást bevásárlás közben vagy ilyesmi.

2022. júl. 7. 15:19
 3/5 anonim válasza:
Sehogy. Szerintem végtelenül alpári az utcán csajozni, nézhetsz ki úgy mint Jonny Depp fénykorában és lehet tökéletes csajozós dumád, akkor sem fogok igent mondani.
2022. júl. 8. 16:36
 4/5 anonim válasza:
Hát szerintem ez attól is függ, hogy hogy adod elő. Szerintem először kérj el valami elérhetőséget, kezdjetek el beszélgetni, aztán akkor hívd randira.
2022. júl. 9. 23:10
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez a legtöbb lánynak nem jön be, bocsi.Én mindig szeretném megismerni előbb a partneremet.Ez sok kellemetlenséget megelöz pl.ha van párja,vagy valami más van a dologban.Ha csak úgy odamész egy csajhoz az utcán szerinted mi az első gondolata?
2022. júl. 31. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!