Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen is így működik,...

A rendőrségen is így működik, hogy fizetni kell?

Figyelt kérdés

A kapitányságon dolgozó rendőrök, ha kávét isznak a közös kávéból, a közös konyhájukban, van egy doboz és beleteszik az árát vagy nem kell semmit fizetni, azt az állam finanszírozza úgy, hogy a főnök veszi nekik?


Van munkahely, ahol van egy doboz és aprópénz van benne és rá van írva, hogy kávépénz, a dolgozók tesznek bele 100, 200 forintot, ez változó, de van ahol nem fizetnek. A rendőröknél, hogy van ez?



2023. febr. 18. 19:07
 1/7 DK-s ***** válasza:
100%

A munkahelyi kávézás általában önszervező, és szerintem a rendőrségen is így van.


Valaki visz egy kávéfőzőt, és vállalja.

2023. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én egyszer 72 órát voltam rendőrségi fogdán, és hiányzott a napi kávé, úgy mint másnak a cigi. Fájt a fejem stb. A fogdarendőrök meg is jegyezték, hogy ezzel az emberrel vagyis velem nincs gond. Kérdezték, hogy vagyok, mondom nagyon fáj a fejem, biztos kávéhiány Amikor nem volt jelen a parancsnok, mondta az egyik őr, hogy egy műanyag pohárba hozok egy kis 3 az 1-bent. Hozott is, pedig tilos. Jó fej volt. Az utolsó nap volt, mert másnap már otthon ihattam a kávét, de három nap hiány is megérződött. De ennek 11 éve. Ma már nem mernék megcsinálni a rendőrök az ilyet. Tilos fogvatartottal haverkodni.
2023. febr. 18. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahol becsületkasszás módszer működik, máshol pedig mindenki viszi a maga kis dobozában a kávét, amit ő vett.


Mivan Gyula, már azt a kis pénzesdobozt is le akarod nyúlni legközelebb?

2023. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrségen mostanában nem kávéznak.

A takarékosság jegyében nem használhatnak olyan áramzabálókat, mint a kávéfőző, mikró.

2023. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

“ A takarékosság jegyében nem használhatnak olyan áramzabálókat, mint a kávéfőző, mikró.”


Hogy lehet ennyi marhaságot összehordani, elhinni.

2023. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Sajnos ez nem marhaság. Ugyan nem rendőrségnél vagyok, hanem tűzoltóknál, de tudnék olyanokat mesélni, hogy ihaj...
2023. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 egyáltalán nem marhaság. Ez pontosan így van. Magam tanúsítom.
2023. febr. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!