Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eladtam egy laptopot a faceboo...

Eladtam egy laptopot a facebookon 22 ezer ftért aminek a postáját én álltam! Törékenyként adtam postára! Az illetö átvette és reklamált hogy nem müködik és össze van törve! Most azzal fenyeget hogy feljelent a rendörségen! Ebböl nekem lehet bajom?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehez ha meglátogat,amúgy nem.
2013. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
volt érték biztosítás!?
2013. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Komplikato ***** válasza:
Ilyen okból kell a törékeny csomagokat a kézbesítő előtt és mellet kibontani, hogy ne lehessen ráfogni később sérült a cucc.
2013. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Amit a magyar postán megcsinálnak...

Pl. bankkártyával fizettem a notebookot, posta autója nem talált otthon, fogta és lerakta a kapu elé.

Másnap este megyek haza látom ott a papír valami krix-krax -al aláírva hogy átvettem...

Ha nem egy ilyen ahol a madár se jár helyen laknék, vajon mennyi ideig maradt volna ott a csomag!?

2013. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem lehet belöle bajom?? Azt irta hogy fogad egy ügyvédet aki polgári per keretében fogjavissza követelni a gépet!
2013. okt. 9. 20:53
 6/13 anonim ***** válasza:

"fogad egy ügyvédet aki polgári per keretében fogjavissza követelni a gépet"

A gépet!? de hát az nála van! xĐ


Nézd: adás vételi szerződés történt, amiben belefoglaltátok a garancia lehetőségét!?

22 ezer olyan piti összeg amiért körbe röhögik... egy ügyvéd többet kér el, csak azért hogy ezt a nevetséges sztorit meghallgassa neki. xĐ

2013. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem történt adás vételi semmi ilyen söt nem is mondtam neki hogy vállalok garanciát, azt viszont közöltem vele hogy nem ujj a gép hanem 3 éves!
2013. okt. 10. 07:00
 8/13 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok hogy arra megy ki a játék hogy a pénzt vissza utaljam neki és a gép is ott marad! Bár nem biuztos csak eszembe jutott ez is!
2013. okt. 10. 07:01
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

ahhoz hogy megpróbálja mind ezt érvényesíteni bíróság előtt,

be kell bizonyítania hogy a notebook -ot törötten kapta, és nem később törte el, amit ugye megnézhetett volna átvételkor, és egyből vissza is küldhetett volna a postával/futárral aki készített volna jegyzőkönyvet, hogy a termék sérült ezért nem vette át...

Mert mikor átvette ő elismerte, hogy a termék épségben megérkezett.


Picit rugaszkodjunk el, ettől...

Veszek egy 30" monitort egy áruházból, megérkezik, kibontom, használom, és véletlen leverem...

Ekkor is azt mondhatnám, hogy sérülten érkezett.

2013. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen igen ez így van ! Köszönöm a válaszokat ! Csak nem értem miért kell az embernek ilyennek lennie! Mikor bennem semmi rossz indulat nem volt csak nem szeretttem volna hogy a polcon álljon így még 5 ezerrel olcsóbban is oddadtam neki !És most én igyam meg a levét?
2013. okt. 10. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!