Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség, hogy tudja ezt...

A rendőrség, hogy tudja ezt vizsgálni, ha eddig nem tudták ki a korábbi lopások elkövetője?

Figyelt kérdés

Január 27-én elkaptak, majd két helyről való lopás miatt ügy van folyamatba ellenem. Nem csak amennyit loptam azt foglalta le a nyomozó, hanem az összes pénzem. Azt mondta, hogy nem tudhatják, hogy nem e követtem még e el lopásokat a településen. Azt mobdta, hogy ezt vizsgálni fogák. Sorolta, hogy szeptemberben, októberben, tavaly tavasszal, nyáron is tűnt el pénz, volt olyan júniusba, hogy egy egész öltöző összes sportoló pénzét összeszedték.

Namost, ha eddig nem derült fény arra, amiket sorolt korábban a településen történt lopásokra, hogy tudják vizsgálni, hogy összefüggésbe hozható e velem vagy nem?



2023. márc. 9. 20:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Levike, ásd már el magad mielőtt a rendőrök ásnak el....
2023. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Szakmai titok Gyulácska.


De hűvösre kerülsz, jobb ha már most közlöd édesanyáddal.

2023. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Ez kamu kérdés. Még egy olyan ostoba, piti bűnöző, mint amilyent itt elő akarsz adni, erről nem itt érdeklődne, hanem az ügyvédjét kérdezné.

Ne etessétek a trollt!

2023. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem troll. Autista, kleptomániás a tag.
2023. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Levike a gyámod megint egyedül hagyott?
2023. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
3. Amikor előállítottak, közölték velem, hogy most gyanúsított leszek, de jelen eljárásban védő részvétele nem kötelező. A jegyzőkönyvbe is benne van. Azt mondta a nyomozó, hogy én pénzért hatalmazhatok meg védőt, vagy ha írok egy beadványt, hogy kell kirendelt vedő, akkor rendelnek ki. De, ott akkor este a gyanúsításhoz nem kellett.
2023. márc. 9. 20:26
 7/44 A kérdező kommentje:
5.gyámság, gondnokság alatt nem állok.
2023. márc. 9. 20:26
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

7)

Elég szomorú.

2023. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
#7 Hát pedig kellene.
2023. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

"Amikor előállítottak, közölték velem, hogy most gyanúsított leszek, de jelen eljárásban védő részvétele nem kötelező. A jegyzőkönyvbe is benne van. Azt mondta a nyomozó, hogy én pénzért hatalmazhatok meg védőt, vagy ha írok egy beadványt, hogy kell kirendelt vedő, akkor rendelnek ki."

Kamu.

Több száz, ha nem ezer gyanúsítotti kihallgatást vezettem le, nekem ne akard megmagyarázni hogy mi lehet benne egy ilyen jegyzőkönyvben! Az igaz, hogy nem kötelező a részvétele a védőnek, de csak akkor ha te erről önként lemondasz. Ha nem, akkor addig nem hallgathatnak ki, amíg ki nem rendelnek neked egy védőt ( vagy te nem fogadsz egyet saját pénzen). Ehhez nem kell "beadvány", egyszerűen az első kihallgatáskor nyilatkoznod kell, hogy igényt tartasz a kirendelt védőre, és ott vége annak a kihallgatásnak.

2023. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!