Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Véletlen lopás!!! Kihívják a...

Véletlen lopás!!! Kihívják a rendőrséget, vagy értékelni fogják a becsületemet?

Figyelt kérdés
Eddig nem loptam, de tegnap véletlen igen. Nos a lopás az szándékos, nem létezik véletlen lopás, velem mégis megtörtént tegnap. Bementem a spárba siettem is, nem mindenki szokott kosarat venni, ha két három dolgot vásárol, amit kézben meg tud fogni, így én sem vettem tegnap kosarat. Bementem kenyér, tej, kávé, ásványvíz, és a legvégén egy completta tejpor ami 999 forint azaz egy ezres. Már a kezemben mégsem fértek a dolgok, a tejport beletettem a zsebembe, hogy majd a pénztárnál kiteszem a szalagra. Az mindegy, hogy hova tesszük addig, csak a pénztárnál ki legyen fizetve. Sokan álltak, egy pénztár is vopt, siettem, mert haza akartam még érni, mert mentem éjjszakára melózni, nagyon ki volt számítva az időm, ott izgultam, hogy elérem a buszt, ha hazaszaladok nem, de csak haza kell menni, de csak két percet tudok otthon lenni... Aztán megnyílt egy másik kassza, mert sokan voltak ugye és odamentem, már ott első voltam, kifizettem, szatyrot vettem és a kifizetett termékeket beletettem a szatyorba és mentem. Otthon észrevettem, hogy mi a franc van a zsebemben, hát a tejpor. Na ezt nem fizettem ki és a blokkon sincs rajta, sietségemben elfelejtettem elővenni a zsebemből. Mégsem csipogott be, a biztonsági őr sem jött oda, pedig ott ül mindig a bejárat mellett a kameráknál, tegnap is ott ült és tüzetesen figyelte a monitorokat. Azt nem értem, akkor miért nem szólt. Mivel a becsület nálam fontos, ezért ma vissza(MENNÉK), a blokk is megvan és odamennék az őrnek szólni, elmondani, hogy tegnap hogy jártam. Bármit mondunk, ez lopás volt. Arra lennék kíváncsi, hogy lopásért rendőrt hív, vagy a becsületet is szokták nezni és nem valószínű, hogy kihívják, hanem díjjazzák a becsületem és utólag kifizetem és oké lesz minden?

2023. márc. 28. 15:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%
Csak minket akar megygyözni, hogy a becsület nála fontos az újabb hallucinációjával.
2023. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Gondolom ez a debreceni Füredi úti Interspárban történt.
2023. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Budapest egyik spár aruháza.


Egyébként azt nem éetem, ha tegnap annyira nézte a biztonsági őr a monitort, hogy nem kapcsolt le fizetés után, hogy a tejpor még nem lett kifizetve?

2023. márc. 28. 21:52
 14/18 anonim ***** válasza:
10, 11, 12-es hozzászóló: Nálatok minden oké ott fent a toronyban? Sok a kamut óbégató k.csög ezen az oldalon, ezt mindenki tudja, de hogy valakik ennyire fixáltak legyenek, mint ti...?!
2023. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem is ő az, azért a fogalmazásmódja, stílusa, helyesírása ugyanolyan, mint Levikének.
2023. márc. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ki az a Levike? Sokszor hallottam már ezt a nevet itt. Létező kommentelő (volt), vagy csak amolyan legenda?
2023. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16. Fogalmam sincs. Kérdezd az előző válaszolókat, azok szedték elő ezt a nevet.
2023. márc. 29. 14:04
 18/18 anonim ***** válasza:
30%
A 16os az előző válaszolókat kérdezte, csak te magadra vetted ;)
2023. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!