Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ilyen rendőrnek, hogy van...

Az ilyen rendőrnek, hogy van szabadideje, hogy bírja hogy másodállást is vállal?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal nő, 25 éves rendőr, ráadásul nem is akármilyen ugyanis hadnagy, de nem utcán járőrözik, irodában dolgozik. Aztán egy modern fittnessteremben személyi edző. Két munkája van. Mindig azt mondják, hogy a rendőri meló idegölő. Hogy bírja ez a nő a rendőri munkát meg aymásodállást is egyben? Ebben a rohanó világban ráadasul. Két helyen dolgozik. Mikor van az ilyennek élete? Éjjel csak amikor 6 óra hosszát alszik? Hogy lehet ezt bírni?

2023. márc. 29. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Huszonpár évesen még sok mindent kibír az ember.

Én is egyszerre jártam egyetemre és dolgoztam mellette.


Amúgy egy irodai rendőr meló nem hiszem hogy különösebben idegölő lenne, ráadásul ez a személyi edzősködés nem heti 5 nap 8 órás meló.

Úgy is lehet csinálni, hogy 2-3 nap egy héten, délutánonként 1-1,5 órás edzéseket csinál.

2023. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért érdekes, mert a rendőrnek - elvileg - nem lehet más kereső foglalkozása.

De vannak kivételek.

Nem tudom, hogy a fitness edzői ilyen - e, ha igen, akkor az csak bejelentés köteles a főnökeinek.


Egyébként 25 évesen, ez nem olyan rendkívüli. Valamint a nyomozói munka sem feltétlenül arról szól, hogy állandóan 0 - 24 - ben szoliban van és bűnt üldöz.

Lehet, hogy most éppen nincs neki annyi ügye...

2023. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan is, aki mentős. Jó fizikum, elhivatottság kell hozzá.
2023. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

A rendőrök még az irodai munkát is többségében műszakos rendben végzik. Nem hétfőtől péntekig dolgoznak reggel nyolc és 5 között, hanem 12 órás vagy 24 órás műszakjaik vannak. Az ilyen műszakos munkával meg több olyan szabadidő van ami másik munkavégzést lehetővé tesz.

A kolléganőm férje is rendőr volt 20 évig. A műszakos munkái miatt hol nappalos volt 12 órát, hol éjszakás, hol 24 órás ügyeletben volt, hol meg emiatt hétköznap otthon volt és tudott mással foglalkozni.

2023. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg rendőrnek, kb az állomány 70%-nak van mellékállása, nem csak az irodistáknak, hanem a 16 órát dolgozó utcainak is.

Ilyen fizuból nehéz egy háztartást fenntartani, család mellett aztán végképp.


Igen, a rendőr valóban nem vállalhat el akármilyen munkát másodállásban (portás, bizottsági őr stb nem lehet), de rengeteg civil szakma elérhető (személyi edző, villanyszerelő, futár stb)

2023. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a két meló egyáltalán nem megterhelő fizikai értelemben. Az egyik mentálisan igen,de azt meg a másik kompenzálja. Így szerintem simán bírható. Egy 14 órás, talpalós vendéglátós nap után biztos nem csinálná..
2023. aug. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!