Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozáson túl, miért...

A nyomozáson túl, miért szeretnek a nyomozók érdeklődni, hogy mit csinál az életben egy gyanúsított?

Figyelt kérdés

Volt régebben Békéscsabán a rendőrségen egy rablási ügyem, amit nem követtem el. Ebbe az ügybe 1x a békéscsabai ügy előadója arra döntött, hogy nem kell oda elmenni, hanem a lakhelyem szerinti debreceni rendőrkapitányságon hallgatnak ki. Értesítette is itt Debrecenben a megkeresési részleget és itt egy körépkorú alezredes asszony hallgatott ki. Telefonon idézett, de az okos nem engem hívott, hanem anyukámat, hogy adja már át nekem, hogy x időben jelenjek meg kihallgatáson a Debreceni Rendőrkapitányságon a békéscsabai ügyemben kihallgat. Aztán kérdezte anyukámat, hogy merre van a fia, mármint én. Mondta kérdezve anyukámnak, hogy kóborog a nagyvilágba?! Anyukám m9ndta, h a dolgomon. Aztán egyszer a debreceni poffice ügybe anno eljárt nyomozónővel a villamoson találkoztam és leültem mellé, mert ott volt hely. Ez tavaly májusba volt. Egyből köszönt, hogy "Jónapot es a nevem mondta". Kerdezte tőlem, hogy "Hova megy???" Mondtam, h vérplazmát adni, amiért kapok pénzt és utalványt. Azt is mondta, hogy vért is adjak mert az jó dolog ő már adott vért.

Nem értem, ami nem az ügy kimenetelébe tartozik, hanem a magánéletembe, miért érdekli a nyomozókat a magánéletem, ami nem az ügyhöz tartozik?

Már megfigyeltem.



2023. márc. 31. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt nemtudom, hogy a rendőröket miért érdekli, de a gyakoris közösséget beleértve engem is baromira nem érdekel ám, szóval megkímélhetnél minket ezektől
2023. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ne bántsatok, én egy rendes ember vagyok, mert az ásványvizes és az üdítős stb. flakonok kupakjait nem kidobom, hanem viszem a kupakgyűjtő ládába bedobom, ezzel segítem a beteg gyerekeket is.
2023. márc. 31. 21:53
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg a többi kisgyerek szekrényéből nem egyszer loptál pénzt.


A kupakleadástól nem leszel jobb ember.

2023. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Rendes ember? Ez te sem gondolod komolyan. Amennyi kárt és bosszúságot okoztál sok száz, ezer embernek. Hiszen milyen büszkén mondtad, mennyi embert megkárosítottál. te egy rongy ember vagy.
2023. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3 Azzal vádolsz, h kisgyerekektől loptam???


Nem. Sose loptam kisgyerekektől. Kisgyerekeknél mióta van több ezer/több tízezer ft? Jó, ha ötszáz forint van egy kisgyereknél, vagy semennyi. Másrészt soha nem lennék olyan aljas, hogy egy 8 éves másodikostól elvegyem az utolsó pénzét. Aki már kisgyerektől akar lopni, az tényleg aljas akárki, hogy azt hiszi kisgyereknél lesz annyi pénz, hogy ha azt ellopja, akkor minden anyagi gondja megoldódik.


#4 Sokat mondasz.

Kb. 60x loptam, ez több ügy és minden lopásom felderítette a rendőrség. A mai napig ügy van belőle.


De többet nem lopok.


Én 17 éves középiskolás lányoktól loptam 5-10 ezret anno, de azoknak van a szüleinek, mert ha a lányuknak havonta tudja fizetni a kézilabda akadémia havi tagdíjat, (DVSC LOKI) ami százezer forint havonta ott nem minimalbért keres a szülő havonta.


Meg amikor a mecsetből elloptam 256 ezer forintot és 100 angol fontot (100 angol font=48.000 forint körül), azaz 298 ezer forintnyi összeget loptam, aki elment feljelentést tenni a rendőrségre az a 21 éves muszlim srác, azt adta be a rendőröknek, hogy a mecset tagjai adományokat adnak be és egy heti adomány gyült össze, az tűnt el. Hazudott. Azt a pénzt hétvégén a muszlimok elszórakozzák ez az igazság.

Külföldi diákok. Ide járnak a Debreceni Egyetemre orvostanhallgatók, pakaisztáni gyerek az is aki elment a rendőrségre feljelentést tenni és a szülei otthon nagyon gazdagok mert feléjük az olaj nagy úr. Küldik a fiúknak a milliókat. Van nehány külföldi diák, hogy olyan albérleteket vesznek ki, ami luxusosabb helyen van mint pl a Debrecen Dóczi József és Békésy Béla u. sarok, ahol 400 ezer/hó az albérlet, egy sima 3 szobas panel en meg 130 ezer/hó. Luxusosabban akarják a seggüket tartani. Gazdagok, mégis elment 300 ezer ft kár miatt a muszlim gyerek is feljelentést tenni.

2023. ápr. 1. 01:41
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Jó, akkor gimnáziumból loptál. Akkor is fiatalkorú sérelmére.


Büszke lehetsz magadra. Gyűjtsd a kupakjaidat. Hogy rohadna rád az összes.

2023. ápr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mert te rendőr vagy utolsó?
2023. ápr. 1. 01:56
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. Miből gondolod??
2023. ápr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"fiatalkorú sérelmére." szakkifejezést használsz.


Amúgy mit szólsz a mecsetből való lopásomhoz, mikor bementem a mecsetbe

és elloptam a pénzüket?

2023. ápr. 1. 02:06
 10/19 A kérdező kommentje:
De többet nem lopok.
2023. ápr. 1. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!