Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehettem volna az alábbi...

Mit tehettem volna az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem magamutogatósan felöltözve a boltban odajött hozzám 2 férfi, akik nyomultak, közölték velem, hogy sz*tb*sznának és egyebek. Mit tehettem volna? A rendőrséget felhívhatom ilyenkor? Nem tudtam semmit tenni, megszeppentem.

2023. márc. 31. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Igen felhívhatod, meg hangosan is elkezdhetsz beszélni hogy a többi vásárló és minnél több ember rátok figyeljen, általában olyankor el szoktak kussolni az ilyenfajta emberek
2023. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
A boltban van boltvezető, de a nagyobbakban biztonsági őr is. Őket kell ilyenkor keresni. Ill. bármelyik bolti dolgozóhoz fordulhatsz ilyenkor, hogy ez a két idegen ember beléd kötött és zaklat. Ő szólna annak, akinek kell, de lehet, hogy saját maga elzavarná őket.
2023. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Így van, illetve a biztonsági őrnek is szólhatsz. Ne ijedj meg az ilyenektől, ezek nyomorultak.
2023. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3%

Jajj, nem elég, hogy Tiktokon posztolsz erről, már itt is rinyálsz? Szép nő vagy, fogadd el, hogy betalálnak néha bunkó férfiak!


Más nők ezt tudják kezelni, Te meg hisztizel...

2023. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!