Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Enyhítő körülmény, ha magamtól...

Enyhítő körülmény, ha magamtól visszafizetem a kárt még a nyomozás során?

Figyelt kérdés

Eljárás indult ellenem a Karcagi Rendőrkapitányság Kisújszállási rendőrörsén idén januárban lopás bűncselekmény miatt. Elfogak azután két nappal este fél 11-kor elòállítottak. Lopási kár 15 ezer, 40 ezer, 10 ezer, 5 ezer, rongálasi kár 15 ezer forint. Mindösszesen 85 ezer forint. Tőlem lefoglalt a rendőrség 520 ezer forintot, hogy abból visszaadják a sértett kárát, fedezik a bűnügyi költségek, a többit visszakapom, de mindez a jogerős ítélet után. Nincs azonban megtiltva, hogy az összes sértett kárát postán elküldöm nekik, úgyis mindegyiknek ott villog a tanúvallomásnál az összes adata.


Ha postán visszafizetem még a nyomozás ideje alat, az enyhítő körülmény?


És a jogerős ítélet után akkor többet kapok vissza. Értitek.



2023. ápr. 1. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Levike ellened már csak súlyosbító körülmény van.
2023. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem lehet valahogy törölni ezt az embert innen ? Mármint semmi értelme a kérdéseinek csak azért teszi fel őket, hogy elmesélhesse a lopásait, mert feltűnési viszketegsége van
2023. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy ennyi ügye van és nincs minimum letartóztatásban...
2023. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#3 Mert kamuzik, biztos erre veri....
2023. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Te egy nagyon rossz ember vagy, Gyula.
2023. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék a többi 435 ezer forint honnan került hozzád, ha nincs jelenleg munkahelyed. 🤔
2023. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
*450 ezer
2023. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#3 Azért nem tartóztattak le, mert kisebb értékű lopás vétség és náluk először vagyok gyanúsított. Az, hogy Debrecenbe mennyi ügyem volt, az nem érdekli őket. Debrecenben lassan két éve azért tartóztattak le, mert rövid időn belül a sokadik gyanúsítás volt, ráadásul mind üzletszerű. Kihúztam a gyufát náluk, hogy már fél év alatt negyedjére kell meggyanúsítani. Ezért megunták, egyesítették és még különös ok is volt, mert a többszörös halmazat miatt 4 és 6 hó volt a max büntetés és erre odaírták, hogy szökés áll fent. A nyomozási bíró meg rámondta, hogy letartóztat meg is hosszabbítgatta. A perbíró meg kiengedett de Kisújon ez nem áll fent. Sz@ros 4 rendbeli csak 85 ezer kárral.


#4 Nem kamuzok. Van itt olyan felhasználó, aki alá is tudja támasztani, hogy másnap már a gyanúsítotti jegyzőkönyvem ki is raktam ide. Én még 1x nem teszem fel, aki nem lusta lapozzon vissza január 26-29 nap között és megtalálja valamelyik kérdésem kommentjében.

2023. ápr. 2. 01:42
 9/18 A kérdező kommentje:
*4 év 6 hó
2023. ápr. 2. 01:43
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt az 520 ezer Ft-ot honnan szerezted, Gyula? Munkahelyen megdolgoztal érte?
2023. ápr. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!