Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt mégegyszer el lehet...

Ezt mégegyszer el lehet játszani a rendőrséggel?

Figyelt kérdés

Jármű öknényes elvétele miatt vagyok elnarasztalva a rendőrség előtt, sőt több cselekményt elkövettem. Úgy fogtak meg a verdával, hogy 50 km/h-s szakaszon 120-szal mentem. Multkor beidéztek, de nem mentem el, ugyanis elmentem a háziorvoshoz, doktornő beteg lettem, influenzaféle, egy igazolást tessék már adni, azt beküldtem a rendőrségre, aztán ki is mentettem magam. Most jött az új idézés, hogy be kéne menni. Az az érdekes, hogy nem meghallgatás lesz, hanem eleorvosi vizsgálat, mindegy rendes rendőrségi idézés. Ha megint elmegyek az orvoshoz, hogy már megint lebetegedtem, hányok, tessék már egy igazolást adni, mégegyszer elküldöm, hogy megint beteg vagyok, működik még másodjára?

Mert, ha vki nem jelenik meg, viszik. De ha van orvosi igazolás, hogy beteg az illető, akkor új időpontot adnak. Meglehet mégegyszer csinálni?



2023. ápr. 15. 22:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
És ezt pontosan meddig akarod eljátszani? Nem fogsz tudni a végtelenségig igazolásért futkorászni. Sőt emiatt még külön meg is ütheted a bokád.
2023. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igazából nem akarok elmenni. Ez a szakértői vizsgálat ott lenne a kapitányságon. Hogy miért nem tudom. Régebben nem is túl rég többször elkaptak szabálysértés miatt, a faterom kocsijával, annyi büntit felhalmoztam, hogy nem tudtam kifizetni. Majdnem egymilliót. Átváltoztatták elzárásra, majdnem egy év amit ülni kellene. Jöttek is a behívók, hogy be kell vonulni leülögetni őket, én a mai napig nem mentem be. Mivan ilyenkor? Köröznek biztosan. Szerinted, ha bemegyek a megadott időpontra, ami az idézésen van, nem fogják azt mondani, hogy magát körözik mert anno a bírságokat nem ülte le és vissza már nem jöhetek?
2023. ápr. 16. 00:08
 3/23 A kérdező kommentje:
Azaz, ha ezek a multbeli közlekedési büntik nem lennének, vizsgálat után elengednének, de észreveszik, hogy mi a pálya, emiatt nem engednek el, benttartanak és visznek a bv-be.
2023. ápr. 16. 00:10
 4/23 A kérdező kommentje:
Nincs is egy körözés sem kiadva ellenem, csak vicceltem. Lehet be is vettékek. Nem igaz. A múltbeli mindössze három közlekedési szabálysértéseket befizettem. Ha hiszitek, ha nem a három szabálysértésem nem volt összesen száz ezer forint sem. Viszont ez a kocsis bűnügy elég komoly. A haverom is velem volt, falazott, aztán mindketten lebuktunk, de őt nem vették elő, csak tanúként hallgatták meg. Azt nem bírom megérteni, hogy jön ide elmeorvos szakértő, mikor erre utaló jel nincs. Nem vagyok kettyós, kőműves segédmunkás vagyok, fizikai munkát végzek. Üzemorvos engedte, ha süsü lennék, nem alkalmaz, mert magasra is fel kell menni, stb. A rendőrség nem értem, miért rendele ki. Térjünk vissza a témához. Most valamilyen vírus van rajtam, megint orvoshoz kell mennem és az a kérdés, hogy másodjára még el lehet e igazolással intézni? Elméletben az igazolást el kell fogadják, nincs rá szabály hogy valaki csak egyszer mentheti ki magát, ha épp mindig beteg lesz mire idézve van, lehet hogy a rendőr már anyázik mérgében, de ha beérkezik az igazolás nem vihetnek el bilincsben, új időpontot adnak. ELMÉLETILEG. Gyakorlatilag, hogy van ez az egész?
2023. ápr. 16. 01:38
 5/23 A kérdező kommentje:
Rajtam kívűl elég sokan betegek most, egyik héten +20 fok, másik héten fagy... Eléggé nyálkás fura időjárás van mostanában.
2023. ápr. 16. 01:39
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Milyen egyenes ember vagy te is... Balfax voltál, ha van benned minimális gerinc, akkor vállald fel amit elkövettél, ha nem kamu a kérdés
2023. ápr. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Fsms ***** válasza:
89%
Előbb utóbb elkapnak. Minél tovább tart az időhúzásod, a büntetés is annál hosszabb lesz.
2023. ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%
Mindenesetre sok beszédnek sok az alja.
2023. ápr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

"Elméletben az igazolást el kell fogadják, nincs rá szabály hogy valaki csak egyszer mentheti ki magát, ha épp mindig beteg lesz mire idézve van, lehet hogy a rendőr már anyázik mérgében, de ha beérkezik az igazolás nem vihetnek el bilincsben, új időpontot adnak. ELMÉLETILEG. Gyakorlatilag, hogy van ez az egész?"


Gyakorlatilag úgy van, hogy aki beteg, elmegy az orvoshoz, az orvos megvizsgálja és eldönti, hogy adjon-e igazolást vagy ne. Előbb eddig juss el.

2023. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%

“ Nincs is egy körözés sem kiadva ellenem, csak vicceltem. Lehet be is vettékek. Nem igaz.”


Remélem más is látja, full sárga lapos.

2023. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!