Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Olyan lehet hogy valaki...

Olyan lehet hogy valaki egyből nyomozóként kezdi a pályafutását?

Figyelt kérdés
Vagy mindenkinek végig kell járni hogy egyszerű járőrként kezdi és egyre feljebb lép ahogy a képzettséget megszerzi? Vagy pontosan hogyan lesz/lehet valaki nyomozó?

2023. ápr. 19. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

eloszor takaritokent kezded, majd mesz fol a ranglistan.


Takarito utan szemetszallito, utana mosogato, majd wc tisztito


kesobb bekerulsz a konyhara ott kenyer szeletelo, teszta szarito, majd chef


azutan mehetsz a raktarba pakolni


ha azt megcsinaltad mehetsz iratosztonak


utana bunugyi-helyszin takaritonak


ha megszerezted a kello tapaszatlatot akkor bunugyi seged


ha a bizottsag ugy dont felvesznek tanulo rendornek, majd rendornek


es vegul itt lehet specializalodni ugy 8 ev tapasztalat utan vagy nyugdijba menni, altalaban az emberek ekkor mar 45 evesek


es itt lehetsz akar nyomozo is

2023. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Ha valaki nappalin végez az NKE-n, bűnügyi nyomozó szakon, akkor nagy valószínűséggel nyomozóként fog dolgozni, az más kérdés, hogy hol (akár 300 km-rel arrébb is elhelyezhetnek, ha ott van üres tiszti beosztás).


Ha valaki járőrként kezd, és levelezőn elvégzi az NKE-t, akkor hiába bűnügyi nyomozó van a diplomáján, bármilyen beosztásba bekerülhet (közrend, igrend, közlekedés stb).

2023. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
előzőhöz: van olyan is, hogy valaki tiszthelyettesként betölt nyomozó beosztást, de ez ma már ritka, a régi rendőrök között viszont még megtalálható egy-két ilyen ember
2023. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom, de olyan jó lenne már, ha megint azt szajkózná a híradó, hogy leszúrtak egy rendőrt. Kocsival voltam. Semmi szabálytalanságot nem csináltam, de adtak egy 5 ezres csekket, és még volt pofája a m...kosnak, azt mondani, hogy adnunk kell egy minimális bírságot, hogy lássa a főnök, hogy dolgozunk.
2023. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 zöldet csak kaptál. Mi van ráírva? Na, azt rontottad el ;)
2023. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Már be is fizettem az 5-öst a kis cetlit pedig kivágtam a kukába, nem érdekel. Ezt kellene megírni a blikknek, hogy azért is adnak bírságot, hogy a főnök lássa, hogy dolgoznak. De még meg is mondja a szemembe, nem tudta mit beszél. Egy kezdő 22 éves szerencsétlen volt, aki az egyenruhájában meg másodmagával tud keménykedni. Értem már, hogy miért villogják le az autósokat egyre gyakrabban. Biztos megy egy csekk is mellé.
2023. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Nappalin el kell végezni az NKE-t.

#6 neked meg ismerem a fajtád. Itt nagy a szád, közben örültél az 5ös birságnak mert lehetett volna 50 is :) irányjelzőt használni kéne ;)

Visszakanyarodva, évente olyan 100-150 ilyen ember végez az nke-n.

2023. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 örülj hogy a rendszámtábla nem pattant mellé, mert ehhez a stílushoz az a műszaki állapot is passzol.
2023. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#1 Kérlek áruld el, hogy milyen szert használsz!
2023. ápr. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Az NKE elvégzése után - ha ilyen szakirányon végzett - már az első szolgálati helyén nyomozóként (hadnagyként) kezd.


Én - anno - főhadnagyként kezdtem, nyomozóként...

2023. ápr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!