Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen a sorsa a börtönben,...

Milyen a sorsa a börtönben, egy nemi erőszakért elítélt fiatal férfinak? Tapasztalatok érdekelnek, nem a filmek.

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Levike, már megint mit csináltál?!
2023. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bal füled szeretni fogja:

https://www.youtube.com/watch?v=n9WClv4U5B8

2023. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Jó! Rengeteget lehet szexelni roma férfiakkal.
2023. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Feketeruhasember ***** válasza:

Szerintem egy börtönben nem is annyira az számít mit csináltál, miért kerültél be hanem hogy hogyan tudod előadni magad. Mennyire tudod akár verbálisan megvédeni magad. Én például szóban nem igazán, mert nem tudok szájkaratézni, szóval mondani felőlem mondhatnak bármit, de ha valaki hozzám ér akkor nekimegyek mint egy vadállat, ha kell a nyakába harapok. Nyilván ha egyszerre többen fognak le akkor nem sok esélyed van. Egy felnőtt ember igazán aktívan kb 20mp-ig tud ellenállni bármilyen támadásnak, ha ennyi idő alatt nem sikerül elmenekülnöd vagy harcképetelenné tenned a támadóidat akkor vesztettél és onnantól azt csinálnak veled amit akarnak mert nincsen energiád ellenálni. Esetleg azt lehet még hogy ha tudod hogy túlerőben vannak akkor kezdetben megadást színlelsz, majd amikor alkalmad nyílik rá akkor valahogy kitörsz vagy nyakon vágod valamelyiket, ettől a többi valószínűleg le fog fagyni és visszarettennek tőle hogy szórakozzanak veled tovább.

Egy a lényeg, ne csicskulj be senkinek mert onnantól hogy "felkóstoltak" préda leszel.


UI: Külföldi börtön regényben olvastam, fogalmam sincsen a valóságban ez mennyire állja meg a helyét...

febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!