Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Először is elnézést kérnék ha...

Először is elnézést kérnék ha rossz helyre nyitottam a kérdést, topicot, fogalmam sincs hova kellett volna. ?

Figyelt kérdés

Szóval röviden, tömören lényeg az lenne, hogy rendeltem egy oldalról egy terméket, utánvéttel, és nem volt ott, a kért postán a termék a megadott csomagszám alapján. Az eladó "jogi, és egyéb következményekkel" fenyeget, lehet ebből akármi is?


Félre ne értsetek, én is elítélem, illetve egyáltalán nem tartom fairnek aki utánvéttel rendel valamit, és nem veszi át, de esetemben szó nincs ilyenről, nem volt a postán a kért csomagszám alapján semmiféle küldemény.


2023. máj. 14. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha a posta küldött értesítőt akkor ott indítanod kellett volna egy tudakozványt és akkor utánanéznek hogy hova lett a küldemény.
2023. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kellett volna, igen, ezt talán elrontottam, de utánna kérdeztem a srácnál aki ezt feladta, aztán csak ócsárolt, idióta, gerinctelen nyomorékozott meg ilyenek.. Szerintem ha ilyenel feljelentene, hogy én őt "megkárosítottam", kiröhögik azért az 1.500 forintos postadíjért, sőt még talán ő jönne ki szarabbul, hogy leállt ilyenekkel ócsárolni.
2023. máj. 14. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Mért jelentene fel? Csomag át nem vevés bűntettéért? :D
2023. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, épp ez az, én sem értem, ez a kérdés, hogy ezért feljelenthetne? :DD
2023. máj. 14. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért? 20 ezer alatt nem foglalkoznak vele vagy kb valami ilyesmi
2023. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!