Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendben volt-e, hogy a rendőrö...

Vietnámi Veterán kérdése:

Rendben volt-e, hogy a rendőrök könnygázzal fújták telibe a fiatalokat?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy törvényt szeghettek, de biztos, hogy nem volt rendőri túlkapás? Persze megértem, hogy egyesek elfogultak lesznek, de azért tartsuk meg a méltóságunkat.

2023. máj. 19. 23:00
A kérdező szavazást indított:
A tüntetők ellen igazságtalanul jártak el.
A rendőrök jól cselekedtek, hogy helyretették a felelőtlen fiatalokat.
Hát mindenki szarul járt, de hát ez van.
Nem jártak el erkölcsösen a rendőrök, azonban törvényszerűen viselkedtek.
Szakszervezet, forradalom!
A tüntetők lehet, hogy törvényt szegtek, de jogosan tették.
A rendszer a hibás.
Én az anarchokapitalizmusban hiszek!
Én anarchista vagyok…
Én inkább vagyok anarchokommunista. Vagy szindikalista. Vagy fasz tudja mi.
34 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elmeháborodott.
2023. máj. 19. 23:01
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
Nem, egy kis gumibotozás kellett volna inkább.
2023. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Vietnámban ,vagy hol? :)
2023. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
A gyurcsány-korszakban meg jelöletlen rendőrök lőttek szemmagasságban, és tüntetőket vertek. gyurcsány soha sem felelt ezért. gyurcsány szemmagasságban adott tűzparancsot jelöletlen rendőröknek és ma gyurcsány a baloldal vezetője. Ez rendben van?
2023. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem túl puhák, példát kéne már statuálni.
2023. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen rendben van, a gyerekvédelmi törvénynek is ez lenne a lényege, hogy a kormány megvédi a felnőtteket a Soros zsoldos lázadó gyerekektől.
2023. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Meg kellett védeni a karma litában tartózkodó kolostormalacot a diákoktól, ilyenkor mérlegelni kell, mi a fontos gyerekek vs állásod.


Ha nem lépsz fel hatékonyan, gyorsan leszerelnek, és nyomban találnak helyetted egy nyolc általánost végzett személyt, aki mindenáron leveri a Soros diákhadseregét.

2023. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jó, hát egyértelműen nem derül ki a szavazásból, hogy viccnek lettek-e szánva a szavazatok, de legalább bizonyos mértékben “közvélemény kutatás” ez is. Nyilván amit Gyurcsány csinált, az sem volt rendben, de még mindig kétségeim merülnek fel a jelenlegi állapotok kapcsán is. Még akkor is, ha bármelyikőnk bizonyosnak veszi, hogy ki felel miért.
2023. máj. 19. 23:37
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy nem tudod eldönteni amikor ilyen hülyeségeket olvashatsz:"gyurcsány szemmagasságban adott tűzparancsot " Négyeskét mint hithü kommunistát (fidesz hivöt) nem zavarja egy pillanatig sem, hogy Gyurcsány semmiféle tüzparancsot nem adott ki. Nem is tehette, nem volt a rendörök parancsnoka.
2023. máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%

10: Gyurcsány személyesen nyilatkozta, hogy ő utasította 2006-ban a rendőröket, mit csináljanak. A rendőrség nem valami független civil szervezet, hanem a kormány hatásköre alá tartozik.


". Az országos rendőr-főkapitány volt általános helyettese is elismerte, hogy Gyurcsány Ferenc utasította a tévészékház ostromakor. Gyurcsány a tanúvallomások ellenére továbbra is hárított, de 2006-ban ő maga is elismerte, utasításokat adott a rendőrségnek.


[link]

2023. máj. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!