Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az iskolások gumibotozása,...

Az iskolások gumibotozása, könnygázzal lefújása a kormány gyermekvédelmi intézkedéseinek része?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
11%
Miért a tömegbe lövetés, az ártalmatlan civilek bántalmazása, az igazolt rendőri brutalitás egy baloldali - elfogadó és haladó - rendszer részéről, az demokratikus?
2023. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
95%
Nem a gyerekek szaladtak a botoknak? A rend őrei csak lengették a botokat az építési terület előtt balesetvédelmi okok miatt. A levegő mozgását támogatták.
2023. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:
1, Nem ez volt a kérdés. Ha a 2006-os eseményekről szeretnél egy kérdést feltenni, hajrá, van rá lehetőséged. De itt én most nem ezt kérdeztem, és bízom benne, hogy vagy olyan értelmi szinten, hogy ezt képes legyél felfogni!
2023. máj. 9. 15:53
 4/76 anonim ***** válasza:
96%

Ha valamit más is csinált, az igazolja azt, amit én csinálok?


Egyszer valaki kirabolt egy bankot, akkor ezt én is megtehetem?


Egyszer valaki megölt valaki, akkor indokolt az, hogy én is megölök valaki?


Értem.

2023. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mi magyarok fasisztàk vagyunk, ès ezèrt senki sem ìtèlhet el minket, mert ha igen akkor az fasiszta! 🧡🧡
2023. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
93%
Ötös, honnan veszed, hogy képmutató a kérdező? Tudod, hogy mi a véleménye tömegbe lövetésről, civilek bántalmazásáról?
2023. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
19%
#7 Szerinted összemosni a gyermekvédelmet azzal, hogy védték rendőrök a kordont a rongálóktól, nem számít provokálásnak az oldalon?Nyugodtan nézd végig a rendőrségi felvételeket, ha nekem nem hiszel.
2023. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
93%
Ha beleszólhatok én is, ahogy én látom, egy kérdést tett csak fel kérdező. Nem foglalt állást. Hogyan lehetne egy kérdés feltevésével bármit is összemosni? Meg sem említette 2006-ot, még csak nem is utalt rá. Lassan rájössz, hogy hülyét csináltál magadból, #7/16:00?
2023. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
4%
#9 Ha nem veszed észre a kérdésben lévő állásfoglalást, akkor a Dr. cím sem illet meg téged.
2023. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
87%

A kordont nagyon kell védeni, mert ő védekezésképtelen!


A esik az eső, akkor a rendőrök védelemként ernyőt tartanak a kordon fölé.


Ha óvatlan járókelők megsértik a kordont akkor a rendőrök megsimogatják és lelki segélyben részesítik.


Ha egy kutya óvatlanul lepisili a kordont, akkor a rendőrök fertőtlenítő oldattal kezelik le.


Senki ne aggódjon a kordon komoly védelem alatt áll. Nem úgy mint annak idején a parlament előtt, amikor Ő sértette meg.

2023. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!