Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi időpontra nem...

Rendőrségi időpontra nem mentem el, mikor keresnek?

Figyelt kérdés
Egy szilveszter előtti affér miatt gyanúsított lettem tavaly december 30-án, akkor bevittek, meghallgattak ujjnyom, majd jöttem haza. Hónapokig semmi nem volt, majd idén márciusban levélben idézték gyanúsított jelzővel, hogy jelenjek meg. Nem mentem el, amiért nem mentem el, még1x idéztek, rá két hétre, meg az is márciusban volt, arra sem mentem el. Azóta két hónapja semmi. Úgy hallottam, hogy emiatt be fognak vinni a rendőrök. Nos ez mikor fog megtörténni? Eddig nem történt. Elképzelhető, hogy nem foglalkoznak mostmár az üggyel?

2023. máj. 29. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Általában hajnalban mennek, és elő fognak állítani, sőt lehet bent is tartanak egy ideig majd. Nem, nem felejtik el az ilyet.
2023. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Drága taxi lesz. 10500.
2023. máj. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elrendelhetik a körözésedet és elfogatóparancsot is kiadhatnak.


Innentől kezdve bármikor kereshetnek a zsaruk, valamint ha időközben fennakadsz egy rendőrségi ellenőrzésen, őrizetbe vesznek és az elrendelő hatóság eléállítanak.

Ki kell majd fizetned ennek a díját + megbilincselve visznek be és a zsaruktól meg fogod kapni, "hogy mi a f@szt képzelsz magadról, te idióta, hogy ilyen barom állattal, mit te, kell nekik foglalkozni a valódi munkájuk helyett... "


Na most ezt fogod hallgatni, amíg oda nem értek.


Kellet ez Neked?

2023. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy bemegyek a héten. Biztos és elnézést kérek, megilyedtem. Szerintem meg lehet az elòadóval beszélni, hogy ne intézzenek őrízetet.
2023. máj. 30. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!