Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan erhetem el h tovabb...

Hogyan erhetem el h tovabb nyomozzanak az ugyben es eredmenyes legyen ?

Figyelt kérdés

Feljelentest tettem egy ugy miatt, most ismet meghallgatasra megyek es viszek be dokumentumokat,remelem bizonyitek is lesz benne.

Feljelentes utan egy reszet , bizonyitekok hianyaban lezartak...

De van olyan, ahol kerik a nyomozas folytatasat.


2023. jún. 6. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemhinném higy hatalmas üggyel állnánk szemben…
2023. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

“ Feljelentes utan egy reszet , bizonyitekok hianyaban lezartak...”


“ Hogyan erhetem el h tovabb nyomozzanak az ugyben es eredmenyes legyen ?”


Hát nekem nincs diplomám, de szerintem úgy érheted el, hogyha tudsz bemutatni az állításodra bizonyítékot. Ha bizonyíték hiányában megszüntették egyszerű a képlet, és a hiányzó elem.

2023. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Feljelentes utan egy reszet , bizonyitekok hianyaban lezartak..."


Mi van?


Mi az, hogy egy részét lezárták az ügynek?

Ilyen nincs.

Vagy az egész ügyet lezárták (helyesen: megszüntették a nyomozást - ez ellen panaszal élhetsz..) vagy nem.

Olyan nincs, hogy csak az ügy egy részére hoztak érdemi döntést.


"De van olyan, ahol kerik a nyomozas folytatasat."


Megszüntetett nyomozás újbóli elrendelést (folytatását) akkor kérheted, ha olyan új bizonyítékot tudsz bemutatni, ami eddig nem létezett.

2023. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

“ Mi az, hogy egy részét lezárták az ügynek?

Ilyen nincs.”


Gondolom emberünk arra gondolt, hogy xy-t megvádolta 6 bűncselekménnyel, ebből egyre volt bizonyítéka, ezért a többit bizonyíték hiányában megszüntették, abban az egyben pedig tart az eljárás. De lehet nem erről van szó, nagyon elképzelni nem tudok más esetet

2023. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 - es!


3 - as vagyok. Igen. Ez akár lehetett így is. Ahogy mondod. Csak nekem kusza így a kérdező története....

2023. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!