Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozó utána tud nézni,...

A nyomozó utána tud nézni, hogy mikor vettem át a levelet?

Figyelt kérdés

Tegnap a rendőrségről levél jött, nem voltam otthon, ezért ma mentem el a postára érte az értesítővel. Átvettem, de előtte a postás nő valami piros fényhez odatartotta, a levélen lévő vonalkódot és csippant is akkor. Amikor odatartotta a postás nő a levél vonalkódját, azt a percet jelzi ki a rendőrségen sikeres átvétel időpontjáról?


Így a nyomozó látja, hogy át van véve, mikor, és ki vette át?



2023. jún. 13. 18:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor csak szobát a #7-es? Nem kell komolyan venni?
2023. jún. 13. 22:00
 12/15 A kérdező kommentje:
*szívat
2023. jún. 13. 22:01
 13/15 anonim ***** válasza:
#11: Van itt egy troll, akit Levinek hívnak elvileg, csináld ezt azt és már azt képzeli hogy lehallgatják minen lépését stb. (Elvileg szegedi) Gondolom vele azonosított.
2023. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 Én vagyok Levike, viszont én debreceni vagyok, de nem vagyok troll.
2023. jún. 15. 18:34
 15/15 anonim ***** válasza:

#14: :D Habár össze kevertelek a szegedi zaklatóval (egy másik híres troll), valami alapja azért volt annak hogy le trolloztalak, mivel neked is híred van itt, mert itt sokan emlegetnek téged, egy példa:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11086187..

2023. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!