Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi levelekről, értesít...

Rendőrségi levelekről, értesítésről hogy lehet leiratkozni?

Figyelt kérdés
Egy rendőrségi ügyben sokan érintettek, emiatt több "spam" levelet kapok a rendőrségtől mint bármi mástól. Már nem érdekel semennyire, csak idegesít. Le lehet erről iratkozni? Vagy esetleg kérni mondjuk hogy e-mailben küldjék? (a tetejében zavaró hogy muszáj átvenni mert rendőrségi)

2023. jún. 20. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

A rendőrség megkereséseiről tartósan leiratkozni csak ipari mennyiségű kenőpénzzel lehet.


Alkalmi leiratkozást is vállalnak néha, határozatlan alkalmakkor, zsebbe kapott húszezerért.

2023. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosítás: ha nem érdekel, akkor nyilván nem én vagyok a bűnös, és viszonylag kismértékű a kár, így pont nem érdekel, amikor küldenek egy levelet arról, hogy az ügyben találtak mégegy embert, vagy valami. Ezért szeretnék "leiratkozni", viccen kívül. Ehhez nem hiszem hogy kell kenőpénz...
2023. jún. 20. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer egy évig nem követsz el semmit, akkor megszűnnek.
2023. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem is 1-2 havonta spammel a rendőrség egy 4 évvel ezelőtti biciklilopás miatt. (Mármint én vagyok az egyik sértett)

Egyszer összevonják más lopásokkal, aztán az egyiket különszedték mert kiderült, hogy nem bizonyítható rá, aztán felfüggesztik az ügyet, mert nem találták az elkövetőt, aztán más ügyben elkapták és akkor megint újraindították.

Szerintem nem lehet "leiratkozni" sajnos.

2023. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Leiratkozni nem lehet. Át venni nem nuszály, de akkor előbb utóbb nem a postás jön a levéllel, hanem a yard hajnalban
2023. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bejelented, hogy nem kérsz többet értesítést.


Akár személyesen (ez a legjobb), akár elektronikusan (nem email) ha van erre módod.

2023. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!