Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Börtönbe téleg aki nem áll ki...

Börtönbe téleg aki nem áll ki boxolni abból csicska lesz?

Figyelt kérdés
Nekem szeptemberben kell bevonulni, addig érdemes lejárnom edzésekre?

2023. jún. 29. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Jaja, kivéve ha magánzárkát kapsz.
2023. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Vonulj be Tiszalökre. Rengeteg egy személyes zárkák vannak. Mondd, hogy te egyszemélyesbe akarsz menni és oda tesznek.


Az ország többi börtönében több személyes zárkák vannak. Van 16 személyes is.


Mit követtél el?

2023. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
De ez miért politika kategória?
2023. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vonulj be Tiszalökre."


Ez azért nem így megy.


A bv. intézet kijelöléséről BVOP dönt.

Főszabály a lakcímedhez közeli intézet, ha rendelkezik a megfelelő végrehajtási fokozattal.


Abból lesz csicska, akire rászállnak valamiért és hagyja....

Ha nem vagy feltünő, meghúzod magad, jól viselkedsz, betartod a zárka szabályokat, és azonosulsz a zárka hierarchiával, akkor - elvileg - nincs gond.

Persze beüthet a sz@r akkor is.... mert valakinek "megtetszel".

2023. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, keménynek kell lenned különben már az első héten megfarkalnak
2023. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kretens ***** válasza:
73%
Ha én bekerülnék valami miatt a börtönbe szerintem a zárka társak kérvényeznék egy idő után hogy távolitsanak el.Sajnos vonzom a paranormális jelenségeket.És még van valami ami már kétszer is sikerült.De ez csak egy bizonyos távolságon belül sikerült.Max 5-méteren belül működött.Egy szóbában aludtam a barátommal és mikor elaludt akkor ellazulós technikával én is elaludtam.Álltalában gyorsan rem-alvás fázisba kerülök a rem-fázis az mikor álmodunk.Én tudatos tudok maradni álomban is vagyis tudom hogy alszok és amit látok az nem a valóság.Nos álmomban a barátomra koncentráltamm és meg is találtam.Azt a döbbent arckifejezést nem felejtem el mikor részletesen elmondtam neki hogy mit álmodott és hogy én is ott voltam.Börtönben ha a cellatársak bántanának akkor egy nyugott éjszakájuk se lenne.Előbb utóbb megőrülnének olyan rémálmot kapnának tőlem.
2023. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Ja igen, 6 - os!


"Előbb utóbb megőrülnének olyan rémálmot kapnának tőlem."


vagy elintéznének, úgy, hogy nem álmodnál többet.....

2023. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Osztrák börtönökben inkább. Magyarban annyira nem jellemző
2023. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszoló technicáját lehet el fogom tudni sajátítani én is. Eddig nekem is voltak alvás paralíziseim. Tudtam, hogy álmodok, volt hogy kiléptem a testemből és kimentem a folyosóra álmomban. Olyan még viszont sohasem volt, hogy valaki álmába belépjek. Azt nem tudom hogyan kell, pedig szoktam lenni én is viszonylag sokat az asztrálsíkban, sőt elő is tudom idézni. Ha hajnalban hagyok egy kis beáramló fényt a függönyön, akkor biztos hogy asztrálsíkba fogok jutni, ellenben ha full sötét a szoba, akkor nem mindig sikerül.
febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!