Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Skoda Octavia rendőrautót...

A Skoda Octavia rendőrautót inkább adják a kisvárosi rendőrkapitányságoknak?

Figyelt kérdés
Adott egy megye, a megyeszékhelyen szinte minden típusú rendőrautóval járnak, ott is járnak Skoda Octavia-val. Viszont a megyeszékhelyhez tartozó kisebb városokban szinte csak Skoda Octavia-val járnak. Jól megfigyeltem, vagy tévedek? Igaz ez a dolog vagy nem?

2023. júl. 3. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Az állami szervek valamiért ragaszkodnak a Skoda márkához.

A politikusok is szeretik.

Gondolom azért, mert elég megbúzható autó és majdnem minden szervíz foglalkozik vele.

2023. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jártál már pesten? Minden rendőrautó octavia.
2023. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én Debrecenben lakom, de sokat jártam már Pesten. De mostanában nem járok. Max Cegléd, Kecskemét. Hsjdú-Biharban mozgok, meg Jász Nagykun Szolnok. Ritkán Nyíregyházán.

Vonatozgatok, és néha látok rendőrautót. És azt figyeltem meg, amit fenti kérdésben kifejtettem.

2023. júl. 3. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Levike menj az anyádba. Nem mindegy hogy Octaviaba vagy Audiba kísérnek át? Mindkettőbe vezetőszáron leszel.
2023. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És miért leszek én vezetőszáron?
2023. júl. 3. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert összelehet egyesíteni vagy 6 lopásod azért.
2023. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a kombi Octaviak jól néznek ki rendőrautóként. Én a helyükben nem is cserélném le egy darabig.
2023. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Orbán Viktort vigyék vezetőszáron. Meg Mészárost, meg Tiborcot és a többit. Debrecen polgármesterét is, mert ase különb. Fideszes, akkor bűnöző az is.
2023. júl. 3. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!