Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólagosan lehet extrát kérni...

Danihunxd kérdése:

Utólagosan lehet extrát kérni a kocsiba?

Figyelt kérdés

Sikerült vásárolnom használtan egy 2017-es Skoda Octáviát és olvasgattam a használati könyvét és sok érdekes vezetői asszisztenciát találtam benne. Viszont meg van a dedikált gomb amivel ugye előhozható ez a menü ahol lehet állítgatni ezeket a doglokat de azt írja, hogy nem elérhető, gondolom az előző tulaj nem kérte bele ezeket az extrákat. Lehetséges-e olyan, hogy én utólagosan kérjek bele ilyen extrákat mivel maga a gomb az megvan csak a szoftver nincs?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2023. júl. 2. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért egy vezetői-asszisztens funkció nem csak szoftver kérdése.

Legegyszerűbb ha felhívsz egy Skoda szalont.

2023. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérni csak majd elszédülsz ha megtudod az árát.
2023. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A márkaszalon, márkaszerviz valószínűleg nem foglalkozik ilyesmivel.

De vannak olyan cégek, amik direkt erre álltak rá.

[link]

2023. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván konkrét esetet kell vizsgálni, de sokszor hiányoznak a megfelelő hardverek is az alacsonyabb felszereltségbőlm
2023. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem. Az, hogy ott a gomb, nem jelenti azt automatikusan, hogy az összes hardver ott van mögötte.

Utólag ha be is lehet rakni, nem kell mondjuk komplett kábelköteget cserélni, horror ára van általában. Utólagos beépítés többszörösébe szokott kerülni, mint eleve azzal rendelni az autót.

2023. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Általában nem.
2023. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Az én Mini Cooper-ömbe utólag lehet rakni egy csomó dolgot, ami gyárilag nem volt. Én gyári riasztót már sikeresen szereltem bele. Az enyémen nincs hátsó ködlámpa gyárilag (nem EU-s kocsi), de lehet bele szerelni utólag. Mások megtették és én is tervezem. Nagyon sok apróságot vagy akár nagyobb dolgot is raktak már bele mások fórumon, Xenon lámpák, Sport gomb, Ambilight, első ködlámpa stb. BMW által gyártott autóknál az a szerencse, hogy szoftverrel utólag is hozzá lehet adni az autóhoz ezeket, így az autó azt hiszi, hogy ezek gyárilag benne voltak. Nem tudom, hogy VW-s autóknál van-e ilyen. Én azt ajánlom, hogy Skodás fórumon kérdezősködj vagy nézz körül.
2023. júl. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszát mindenkinek!
2023. júl. 3. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!