Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Testvéremtől mit akarnak a...

Testvéremtől mit akarnak a rendőrök?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt a testvérem volt bent a rendőrségen tanúkihallgatáson. Én most gyanúsított vagyok, és testvéremet is beidézték a múlt hétem mára tanúként. Tudtam, hogy testvérem ma megy tanúkihallgatásra és adtam neki illetékbélyeget, hogy kérjen jk masolatot 100 ft oldalanként. Biztonság kedvéért 10 illetékbélyeget adtam neki, de csak 7 oldal volt a jk. Maga a tanúvallomás része onnantól, hogy "a tanú vallomása" a,jk. lezárasig csak 1 oldal volt, a többi az figyelmeztetés, adatok, meg mihez van joga a tanúnak. Olyant kérdeztek testvéremtől, hogy tud e róla, hogy százezrek szoktak lenni a pénztárcámba, mondta hogy tudja. Kérdezték azt is, hogy szokott e adni nekem pénzt. Mondta igen szokott nem is keveset, mert nincs jövedelmem, minkahely nincs és ő támogat azért van nálam sok pénz. Aztán kérdezték hol dolgozik, mennyit keres. Testvérem mondta, hogy logisztikai cégnél és bruttó 821 ezer a fizetése. Amikor megkapja a fizut, mindet leveszi. Abból havi 200 ezret ad nekem. Én meg nem vagyok költekezős és szépen így gyűlik a pénz a pénztárcámban? Megállapodott a nyomozó, a testvéremmel, hogy beviszi majd a berpapírokat, hogy ennyit keres, meg a nyomozó kérte a számlaszámot. Gondolom leellenörzi, hogy tényleg mindet leveszi e testvérem. Mivel a nyomozó mindent rendben fog találni a testvéremmel kapcsolatban, így ok lesz minden.


Gondolom befutott ismeretlenes lopásokat akarnak felderíteni és ha rám lehet bizonyítani rám bizonyítják. Én kettő lopást követtem el, azzal be vagyok gyanúsítva.


Ennyire miért kérdezgetik a testvéremet? Mit akarnak tőle?


Meg azt mondta a rendőr a testvéremnek, mikor vége volt a kihallgatásnak, hogy nagyon jól ismerjük a testvérét, nagyon sok ügye volt már, meghogy önfejű a testvére meg ilyenek. Miért magyaráz ilyeneket a nyomozó neki?



2023. júl. 5. 14:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Már a testvéredet is belekevered a szarságaidba? Remélem lecsuknak téged mihamarabb
2023. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért magyaráz neki, hogy tisztában legyen vele, hogy nagyon rossz úton jár és ő is megütheti a bokáját, ha a bűnöző testvérének falaz.
2023. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
ez borsodi sztori. Baszki vigyázz magadra, mert hamar bevarrnak néhány évre, bár ha jól sejtem nálatok ez dicsőség. Mire kiérsz mást fogsz gondolni.
2023. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondta neki a nyomozó mert reméli hátha hatni tud rád (bár ez nem valószínű). Kettő üggyel lettél meggyanúsítva, de gondolom lesz még ott több is csak még gyűjtögetik a bizonyítékokat.

Ha olyan jól beosztod a pénzt akkor minek loptál? Visszamész egy kicsit majd újhelyre.

2023. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#3 Nem borsodiak vagyunk és nem vagyunk cigányok. Magyarok vagyunk.
2023. júl. 5. 14:40
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg nagyon vigyázz, mert a cigányok nem szeretik a más bőrszínt.
2023. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kicsit sántít a sztori, hogy a testvéred eltart téged csak úgy. Ezt nem veszik be a sünök sem. No meg ha valaki kétszer már lopott, akkor az nem egy véletlen botlás, jogosan kezelnek titeket bűnözőnek.
2023. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Ráadásul ilyen ügyekben nagyon hatékonyak, mert ezek az állítások könnyen ellenőrízhetőek.
2023. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem arra a kérdésedre, vagy privátodra, nem is tudom már hol írtad, hogy amikor az első rendőr flekót elloptad, akkor azt javasolta, kuka helyett valami folyóba kellett volna dobnod hogy soha ne találják meg.


Tesód is nagy franc, ezek szerint valamikor ő is ugyanott kezdte mint te, csak szintet lépett, és munkát vállalt.

Te meg olyan kis parazita vagy, hogy életed végéig az anyádon\tesódon\börtönben az adófizetők pénzéből \ mástól ellopott pénzéből fogsz megélni.

Az ilyeneket páros lábbal rúgnám le valami meredek hegygerincről.

2023. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9

Mi az a "flekót"?

2023. júl. 5. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!