Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért a testvérem hívta a...

Miért a testvérem hívta a nyomozó?

Figyelt kérdés

Ma a rendőrségről felhívota az öcsém a fiatal nyomozónő, akinél volt az ügyem és azt monda öcsémnek, h engem keres, ha ott vagyok adja már ide a telefont nekem. Öcsém ideadta és mondta nekem a nyomozónő, hogy kapott e-mailt kettőt is, amibe olyan tartalmakat írtam, hogy írtam a vonatokról, meg az elefántokról, meg belinkeltem az elefántokról azt a három perces videót az e-mailbe. Azt mondta, hogy Ő ebben nem tud segíteni ezekben a dolgokban.

Mondtam neki, hogy valamit elnézett.


De miért az öcsémet hívta?


Csak azért kérdezem, mert nem e öcsémre is rá akarnak fogni valamit.



2022. márc. 10. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem együtt tettetek rossz fát a tűzre Levike.
2022. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát Gyulám, nem nézett el semmit, írtál ilyet a nyomozónak, hiszen magad is eldicsekedtél vele itt is. Teljesen szellemifogyatékosnak nézeted magad, a rendőrségen röhögnek rajtad a nyomozók, ahogy itt a gyk-on is.

Szerintem ezeket mondd el a piszichiáterednek.

2022. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A vonatok még hagyján, de az elefántokkal tényleg nem kellett volna előhozakodni.


Gondolhattad volna, hogy nem értik meg a zsenidet.

2022. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2022. márc. 10. 22:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt a videót is csatoltam az-e mailemben. Azt mondta a nyomozó, hogy vévignézte ezt a videót is.
2022. márc. 10. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az öcsédet hívták, mert szerettek volna egy normális emberrel is beszélni...
2022. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azért mert az új telefonom számát nem tudja.
2022. márc. 10. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Megvan a kérdésre a válasz!

Még valami?

2022. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!