Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyomozóként mit tennél ebben...

Nyomozóként mit tennél ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha egy gyanúsítottat idéznél X nap y órára és nem jelennek meg. Meddig várnál, mit csinálnál? Telefonon kiszolnál a portára, hogy X személy nincs-e ott? Ideges lennél?

2023. júl. 12. 21:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tegnap este sőtétbe már, láttam hogy elment az úton egy skoda kodiaq rendőrautó. Amikor elhaladt, azután olyat röhögtem, hogy csak na.
2023. júl. 14. 15:03
 12/15 A kérdező kommentje:
*sötétbe
2023. júl. 14. 15:04
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes humorérzéked van. Amikor bent ülsz egy rendőrautóban, akkor röhögőgörcsöt szoktál kapni, vagy hogy kell ezt elképzelni?
2023. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Értelmezted amit írtam?


Nem ültem benne. Vártam az 1-es villamost és láttam, hogy egy rendőrautó megy az úton, járőrözik. Este 10 óra után, mar sötét volt.

Egy skoda kodiaq rendőrautó. Amikor elhaladt, utána röhögtem egy nagyot.

2023. júl. 14. 15:24
 15/15 anonim ***** válasza:
Értettem. Ezért kérdezem, mi történik veled, ha nem csak látsz egy autót, hanem bele is ülsz. Fokozódik a hatás, érted. Vagyis nem, nem érted. Minek is próbálok itt kommunikálni veled, úgysem tudok...
2023. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!