Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A budapesti hídon történt...

A budapesti hídon történt halálos gázolás elkövetője miért sírt, és zuhant össze a bíróságon?

Figyelt kérdés

Elrendelték a letartóztatását annak a gyilkosnak, aki hó elején megölt egy 26 éves embert.


Azt olvastam a sajtóba, bulvár lapokba, hogy összetört és sírt a bíróságon, ahol letartóztatták.


Tulajdonképpen ezzel mit akart elérni? Azt, hogy mentsék fel, vagy mi?


Én is voltam letartóztatásba 2 éve, de nem sírtam mint egy 3 éves.



2023. júl. 13. 14:21
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Tudom melyik híd az, jártam már arra, ott ahol leszálltam a 3-as metróról és felszálltam az 1-es villamosra. Régebben gyakran jártam Pesten, már nem szoktam elmenni addig, csak kb 5 évente.
2023. júl. 13. 14:24
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Hát a normális embereknek általában erős bűntudatuk lesz, ha nagy bűnt követnek el.
2023. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet azért olyan könnyű feldolgozni, amit tett. Valószínűleg nem is ez volt a szándéka, de a meggondolatlanságának és felelőtlenségének ez lett sajnos az eredménye. Egy ember életét kioltotta, de a saját élete is megpecsételődött.
2023. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Saját magát siratta.

Gyakran nézek kihallgatós és bíróságos videókat gyilkosokkal és pl. kihallgatásnál mindig akkor kezdenek el sírni, amikor már rájöttek lebuktak és nem ússzák meg.

Egyetlen könnycsepp sem az áldozatért hullik, hanem saját magukért sírnak.

2023. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Molyember ***** válasza:
91%
Pontosítsunk: egy ember életét elvette, és tönkretette azokét, akik hazavárták ezt az embert. Ha létezik igazság, akkor a baleset pillanatában az ő élete is véget ért, és ez nem bosszú, hanem egyenes következménye a tetteinek. Egy életen át hordoznia kell ennek a súlyát, az esetleges börtön csak a társadalom igazságérzetének lenne fontos.
2023. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet őszinte megbánás és lehet - ez a valószínűbb - védői tanács, ill. taktika része.


A bíró mérlegelési körébe vonhatja a terhelt teljes hozzáállását, magatartását az ítélet kiszabásakor.


A megbánó magatartás miatt lehet egy valamivel enyhébb ítéletre játszani.......ez ugyanis a személyi tényezők körében enyhító körülmény a büntetés kiszabási elvek szerint.

2023. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Csak ne játssza túl a dolgot a tárgyaláson!


Azért a bíró se hülye....

2023. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Azért lássuk be, nem védeni akarom, de nyilván nem az volt a célja, ami lett belőle ( sajnos).

És ezt nem könnyű feldolgozni, meg azt sem hogy mi lesz a jövő?

Hangsúlyozom, nem védem, de ne is csináljunk elrettentő példát.

A párom apukája 2009 ben szenvedett halálos balesetet, természetesen vétlenül.

Ott egy igencsak alkohol befolyásolt ember nem adott elsőbbséget, hanem gond nélkül telibe trafálta.

A párom is a kocsiban ült, végignézte az apja haláltusáját.

Az elkövető végig szabadlábon védekezett, 2 év múlva lett jogerős bírósági döntés, jó ügyvédje volt természetesen, még több pénze, és végül kapott jó 2 év börtönt, amiből asszem 1 év pár hónap után szabadult....

2023. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Akkor én van amiben erősebb vagyok.


Ez az elkövető egy nagy vagány kivagyok mivagyok pacák, aki 140-nel száguld autóval, az már elég vagány és nehezen jöhetnek az érzések elő.

Biztos betegsése sincs, pszichésen biztos nem, mert nem kapott volna jogait. És összezuhan, zokog a bíróságon, valszeg azért, mert nem szeretne börtönbe kerülni. Lesz@rja az áldozatot, nem azt siratja.


Én piti elenyésző bűncselekményért kerültem őrízetbe, majd le is tartóztattak. 2 éve. Én viszont nem sírtam. Nem mondom azt, hogy nem voltam elkeseredve, mert akkor hazudnék. El voltam keseredve, de nem sírtam, inkább vártam a tárgyalás kezdetét és azon gondolkodtam mit mondjak a bírónak.

A tárgyalason, maradjunk inkább ülésen, érthetetlen beszéltem, mert ha bömbölök, se a bíró se senki nem érti mit mondok. Mondtam a bírónak, hogy ezért túlzás a letartóztatás, ezért szabadláb, vagy enyhébb kényszerintézkedés elegendő.

Pedig én egy gyenge fizikumú és nem vagány vagyok. Sosem voltam az, az iskolában is mindig kinéztek és gúnyoltak csak engem. Pszichiátriai beteg is vagyok. És nem sírtam.


A gázoló meg én köztem méghozzá nagy szakadék is van, mert ő egy gyilkos én meg csak 300 ezer forintot loptam el a Debreceni mecsetből, ahová a muszlimok külföldi diákok járnak imádkozni, akik itt tanulnak a Debreceni Egyetemen. Oszt full gazdagok ezek a muszlimok.

2023. júl. 13. 15:22
 10/26 A kérdező kommentje:

*jogsit

*érthetően

2023. júl. 13. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!