Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tudni az Árpád-hídi...

Mit lehet tudni az Árpád-hídi Mercedeses ámokfutó családi hátteréről, kapcsolatrendszeréről? Igaz az, hogy egy erősen Fidesz-közeli figura?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 16:31
 1/9 MDaniel98 ***** válasza:
95%
Újgazdag csávóról van szó, szóval abszolút nem zárom ki, hogy ilyen jellegű kapcsolatai lennének.
2023. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Vigyetek bele politikát...egy felelőtlen barom nem midegy ki az apja,anyja,..?
2023. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Bizony nem, 2-es!

De megértem, hogy vannak, aki nem szeretnének szembesülni azzal, hogy a kedvenc pártjuk szekértolói között ez a mentalitás dívik.

2023. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

"Vigyetek bele politikát...egy felelőtlen barom nem midegy ki az apja,anyja,..?"


Az ítélet szempontjából nagyon nem mindegy. Ha valami Fideszközeli gengszter gyereke, akkor egy egész óvodáscsoportot is halálra gázolhatott volna, akkor is felfüggesztettel sétálhatna haza a végén. Ezt garantálom.

2023. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Csak az hiányzik még , hogy balról jött a biciklis...
2023. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, hogy kinek a kije. Autókereskedése van, autókat ad-vesz, gondolom innen jött a Merci is. Amúgy nem hiszem, hogy bárkinek a bárkije, simán csak megcsinálta a szerencséjét.
2023. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
A rendszám RACE 001, kikapcsolt vezetéstámogató rendszerek gyári izomgépben, ismert gyorsulási verseny körökben. Szegénykém most nagyon bánkódik, és sírdogált is a meghallgatáskor, nem is olyan ember ő aki ilyet csinálna, biztos valami úthiba volt, különben sem volt benne alkohol. Ezeket valamelyik bal-libsi médiában olvastam, majdnem nekem is könnybe lábadt a szemem, úgy megsajnáltam a kis maszületett báránykát. Az érzékenyített ügyészek-bírók, már azon vitatkoznak, hogy nem is volt közúti veszélyeztetés, mert a szándék nem a másnak okozott kárra irányult. Nem tudom, ki fia-borja a csávókám, de nagyon mosdatják, és inkább balról. A redvás maffiózókölök is, aki részegen, versenyezve letarolta a szentendrei úton a kajakos srácot a barátjával együtt, a két halált megúszta 6 évvel, amiből kb 4-et kell leülnie.
2023. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az érzékenyített ügyészek-bírók, már azon vitatkoznak, hogy nem is volt közúti veszélyeztetés, mert a szándék nem a másnak okozott kárra irányult."


Valóban nem.

A szándék mindössze a KRESZ szabályok megszegésre irányult.

Az, hogy több lett belőle, azt Ő nem akarta, ezért gondatlanság (pontosabban annak valamely formája).


Még jó, hogy jogi kérdésben nem az átlagember érzékenysége a döntő, hanem a törvénykönyv.


Lehet fikázni a jogot, meg a jogászokat, de azért olyasmihez értenek amihez sokan nem, és sokkal áttételesebben tudnak gondolkodni, mint a bosszúért lihegő átlagember.


Ha felelős, akkor el fogják ítélni. Megkapja azt, amit erre előír a törvény.

Nem fog számítani a családi-politikai kapcsolata, meg ilyen emeletes f@szságok!

2023. júl. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

Nem értem a prolik lepontozását. A tény az tény, a gyilkos csak egy felcsövesedett proli, akinek hirtelen lett sok pénze és ezzel együtt az intelligenciája nem nőtt meg.


Nyilván egyszerűbb azt gondolni, hogy mindenki valakinek a valakije. Meg minden újgazdag Fideszes :D

2023. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!