Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Éjszaka 15 méterről be tud...

Éjszaka 15 méterről be tud azonosítani egy embert a rendőrség?

Figyelt kérdés

Egy példa:

Tegyük fel, hogy egy ember feltör egy kis kocsit a parkolóba és van egy kamera a szemközti épületen, ami 15-17 méter messze van, de pont oda néz, telibi veszi az eseményt.

Viszont éjszaka történik mindez, de a kamera valamennyit éjszaka is láthat, mert infrás, látszik, hogy világít rajta az infravörös.


Ilyen távból éjszaka, tud egy kamera felismerhető arcot készíteni, ami azonosítható?


Kb. annyira, hogy olyan pontossággal meg tudja állapítani a nyomozó az azonosságot, hogy az nem kétséges, az 100 % , hogy X személy és már írja X személynek a gyanúsítotti idézést?



2023. júl. 15. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Levikeakigyula, én majd' 400 km-ről arrébbról is könnyedén be tudlak azonosítani.
2023. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán előfordulhat.
2023. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fsms ***** válasza:
100%
Levike testalkatodról, mozgásodról megismernek.
2023. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A robotzsaruba van elég információ már a visszaesőkről. Azt is nézik.
2023. júl. 15. 20:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Téged még az is messziről kiszúr, aki azt se tudja mi az a Rzs
2023. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egy takarítónő pl. 5 ezer forintért bement feljelentést tenni, de még aznap a rendőrök is voltak kint.


Míg olyan is előfordul, hogy egy gazdag pénzestől lopnak 20 ezret és észre se veszi, de ha igen, azt hiszi elhagyta és lexarja.

2023. júl. 15. 20:23
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Képes voltál egy takarítónőtől 5 azt a kevés kis ötezer forintját is elszedni? Még jó, hogy a boltban előre engeded az embert, ha kevés dolgot vesz. Megkönnyebbültem, mégis jó ember vagy.



(Hamarosan nem lesz már több lopásod, komám)

2023. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A debreceni rendőröknek már korábbi beadvanyomba megírtam, hogy én már nem lopok. "Loptam, de többet nem fogok, csináltam ilyen dolgokat, de többet nem lopok." Ezt így leírtam nekik.


Mégis idéztek bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható személy -ként.


Nem azt mondták, hogy hagyjuk ezt az embert, biztos nem ez volt, mert ez már leírta nekünk, hogy nem lop, és mást keressünk, hanem nem fogták fel a beadványban leírtakat és idéztek gyanúsítottként.

2023. júl. 15. 20:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De te ha százszor leírod, hogy már nem lopsz, pár nap\hét eltelik, és már megint lopsz. Sosem bírod ki, hogy ne surranj be valahova. Szavahihetetlen ember vagy, tudja ezt az egész ország.
2023. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 férfi vagy?
2023. júl. 15. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!