Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az angyalföldi gyilkos úgy...

Az angyalföldi gyilkos úgy néz ki megúszta?

Figyelt kérdés
Magyarországon már ismerik az arcát itt biztos már meglett volna, így úgy néz ki külföldre ment, talán vissza Olaszországba ahonnan jött, ha már kint van akkor ott senki nem ismeri, így soha nem lesz meg szépen leéli az életét egy Toscan kis faluban
2023. júl. 18. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy már nem is él. Amúgy még az amerikai kontinensről is hoztak haza Magyarországra körözötteket az Interpol segítségével.
2023. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pár nap után még erős kijelenteni.
2023. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg életben van még, mert privátra lett állítva az Instagram profilja az éjszaka, korábban nyilvános volt és sokan írtak a képei alá.

Gondolom ő volt és nem egy ismerősét kérte meg erre. Nem értem, miért nem mérik be, hogy milyen készülékről és honnan használta az Instagramot, biztos van erre lehetőség.

2023. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kizárom, hogy megússza. A föld alól is előkerítik. De szerintem ha van egy kis esze akkor megöli magát.
2023. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg bújkál, legalábbis én megpróbálnék a világ elől eltűnni valami tanyára vagy ilyesmi, amíg elcsitul az ügy.

Később már nem ismerik majd fel olyan könnyen, mert elfelejtődik az ügy.

Szóval kijelenteni azt, hogy megúszta, elég merész így néhány nap után.

2023. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Olaszországba ő nem ment, az a nője volt.

Érdekes ez az instagramos történet, bár informatikus a csávó, gondolom meg tud oldani sok dolgot.

Az meg hogy menekül....legfeljebb egy kiadatásmentes országban tudna bujkálni, bár nem hinném, hogy elment indiába, nigériába, észak koreába, aztán a franc tudja.

Szerintem próbálta megöngyilokolni magát, de nem jött össze, vagy nem meri.

Ezeket a hirtelen felindulásos egyéneket nem nagyon értettem sosem.

2023. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de remélem, hogy elkapják.

Az instagram profil nem túl sokat mondó jel, bejelentjezve maradhatott bárhol pl. rokon tabletjén és ő átállította.

2023. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elkapták Óbudán. Most megnyugodtam.
2023. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elkapták.
2023. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem hinném amúgy, hogy ő állította volna át. Nem csak az ő érdeke volt. Gondoljatok bele, akinek van annyi szabadideje, hogy minden egyes kép alá több utálkozó kommentet is írjon, az nem csak azért van ott, hogy irkáljon, hanem, hogy annyi információt magába szívjon, amennyit csak lehet, összerakjon egy képet, hogy hova tartozik a férfi, kik a rokonai, barátai, munkatársai, esetleg őket zaklassa.

Ha valaki nyomozós kedvében van, egy Fb és egy Insta profilról simán kideríthet egy csomó dolgot.

Gondolom a férfi rokonai akiknek nincs is közük a gyilkossághoz, hiszen se nem vették rá a férfit, se nem támogatták benne, nem szeretnének az unatkozó kanapé kommentelőktől kapni a szidást, így akár egy rokon is átkattinthatta privátra.

Így, hogy le van titkosítva, már nehezebb nyomozgatni, hogy kik lehetnek a rokonai, munkatársai a pasinak.

Másrészt, ha nem rokon, akkor lehet kérvényezték a privátra állítást.

Kezdjük ott, hogy sok ember nem tudja, hol a határ, nem érti, hogy

- valakinek akit nem teljes nevével tűntetnek fel a hírekben nem vágjuk be semmilye fórumba a Facebook profilját

- nem használjuk forrásnak vagy szemléltetőeszköznek egy közösségi portálon feltüntetett tartalmat egy cikk megírásához

Az, hogy az exe odaírt egy kommentet egy kép alá, nem egyenértékű azzal, hogy ő szeretett volna teljes névvel és cenzúrázatlan fényképpel cikkekbe belekerülni, ő ezzel semmilyen interjút nem adott a lapoknak, de még csak beleegyezést sem.

Úgyhogy ha nem rokon vagy közli ismerős állította át, lehet kérvényezték a privátra állítást, hogy az emberek ne tudjanak tovább a gyanúsított ismerősei után stalkerkedni vagy újságcikket írni amiben az ő teljes nevüket és fényképüket feltüntetik a beleegyezésük nélkül.


Annak idején a veronai buszbalesetnél is volta újságírók akik a Facebook található kommentekből írtak cikkeket, közben engedélyt sem kértek a szerzőtől, hogy felhasználhassák...

2023. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!