Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Készíthetek interjút egy...

Készíthetek interjút egy gyilkossal?

Figyelt kérdés
Történt nem messze tőlünk egy gyilkosság. Szeretnék beszélgetni a gyilkossal,mert mindenki szidja és a halálát kívánja,de szerintem pszichés/mentális betegséggel küzd. Megszeretném tudni,hogy mik vannak egy ilyen ember fejében. Hogyan lenne lehetséges ez?

2022. máj. 29. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha jól értem, a rendőrség elkapta. Nos, szerintem próbáld kideríteni, ki az ügyvédje (akár meghatalmazott, akár kirendelt), és vele vedd fel a kapcsolatot.

De hogy hogyan lehet megtudni, ki az ügyvédje, arra nincs ötletem.

2022. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehetséges. Nem engedik az ilyet csak szakembereknek, pont amiatt, hogy ne terjedjen, ne érezze úgy más is, hogy ha megöl egy embert attól lesz "valaki" akit meginterjúvolnak meg cikkeket írnak róla.

tanulj, legyél pszichológus és foglalkozz mentális betegekkel - akkor meg fogod tudni mi jár a fejükben.

Nem fog tetszeni!

2022. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Még senki nem írta, hogy: Levike?
2022. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem a Levi, hanem egy fickó, aki túl sok Mindhuntert meg szíeszájt nézett.
2022. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Azt nem a te feladatod eldönteni, hogy van-e mentális betegsége, vagy hogy miért ölt.Ez a rendőrség dolga.
2022. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
*Ez az igazságügyi elmeorvos-szakértő dolga.;)
2022. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy lehet-e vagy sem, az nem azt jelenti, hogy ajánlott is. Pl. éppen most olvastam, hogy Kolozsváron egy egyetemi tanár, aki korábban az utcán nyilvánosan fojtogatta és rugdosta az akkori barátnőjét, megúszta egy felfüggesztettel, majd összejött azzal a csajjal, aki a "botránya" miatt megkapta a helyét az egyetemen. A csaj barátai szerint a csaj azért jött össze azzal a f*-al, mivel abban reménykedett, hogy jár neki még egy esély, és azt, hogy bárki képes lehet megjavulni, erre nemrég elmentek kirándulni valahová, de a csaj soha nem tért haza, és holttestét megtalálták szemeteszsákokba csomagolva. A f* pedig azt próbálja bemesélni, hogy ő egyáltalán nem érti, hogy mi üthetett belé, mivel ő egyáltalán nem akarta megölni a barátnőjét, csak mikor a lány azt mondta, hogy szeretné meglátogatni a nagymamáját, akkor ő nagyon feldühödött, mivel ő örökre a csaj mellett szeretne maradni. Meg nyomta a dumát, hogy a kutyák szánakozzanak a szívének minden darabján, hogy amikor a csaj meghalt, eleinte el sem hitte, hogy megtörtént, és órákon keresztül utazott még a holttestével, időnként még be is feküdt melléje a csomagtartóba, hogy összebújva együtt legyen vele, és csak akkor dobta ki a holttestet, amikor érezte, hogy bűzlik.
2022. máj. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7/7


Hát,jelenleg Kolozsváron lakom😅 és pont,hogy Boné Ferenccel szeretnék beszélni. Ide járok egyetemre.

2022. máj. 30. 05:51
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

8-ra:

Na, ettől dobtam egy hátast!


Kérdező, te beteg vagy!

Ahogyan az a nő is, akit meggyilkolt.

Mindketten keresitek a bajt. Ő meg is találta.

2022. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!