Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezek akkor biztos nem civil...

Ezek akkor biztos nem civil ruhás nyomozók voltak?

Figyelt kérdés

Szoktam nézelődni, és ha testes kopasz embereket látok oldaltáskával, ráadásul párban az jut eszembe mindig, hogy lehet civil ruhás nyomozók. Ma Debrecenbe a 2-es villamosról leszálltam és, ahogy azálltam lefelé, az ajtón meg szállt felfelé két férfi, kigyúrt, kopasz testes izmos ember oldaltáskával. Én néztem a szeme közzé, hogy ezek bűnügyi nyomozók vajon, és nem várt esemény történt, azt mondta az amelyiknek néztem a szemébe, hogy "tere, hogy nézel ki", beszólt nekem.


Ezek biztos nem nyomozók voltak, mert azok tanult emberek és nem tesznek ilyen flegmán? Sőt ezek valami huligánok lehettek?


Csak azért kérdezem, mert érdekel a rendőrségi téma.



2023. júl. 22. 17:50
 1/5 A kérdező kommentje:
tere helyett *teee szót akartam írni. Javítottam.
2023. júl. 22. 17:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Már a nézésedből is látszott, hogy fáj a fogad annak a táskának a tartalmára.
2023. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, mert azok megvernének.


Csak már annyira belevágok golyósodva, hogy aki már testes kopasz izmos ember kis táskával, hogy az már azt hiszem bűnügyi nyomozó.


Annyira néztem, hogy megkaptam azt, hogy "Te mit nízel, hogy nízel ki..."


Itt döbbentem rá, hogy egy rendőr nem mondana ilyet. Pont hogy ellenkezője lehetett, nem nyomozók voltak, hanem valami alvilági emberek.

2023. júl. 22. 18:55
 4/5 A kérdező kommentje:
*belevagyok
2023. júl. 22. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszerelésed beszéld át azért a dokiddal, mert ez így nem frankó.
2023. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!