Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez a tettes, ha elkapják mit...

Ez a tettes, ha elkapják mit kap lopásért?

Figyelt kérdés

Nyíregyházán lopott és keresi a rendőrség. Nyíltan kint van a képe, mit kap ha elfogják?


[link]



2023. júl. 22. 19:00
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Sporthelyről lopott, teniszpályáról táskát.


Milyen büntetést kaphat ezért?

2023. júl. 22. 19:02
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Feladnád magad?
2023. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem csak nézegetem a rendőrségi híreket és a felhívásokba találtam egy ilyen cikket. Eszembe jutott, hogy vajon mit kaphat érte. Az nem én vagyok, de már jártam ott, mentem el ott és azt is tudom melyik kamera, láttam már én azt a kamerát. Egyébként nem nyíregyházi vagyok. Csak most látom a képet.
2023. júl. 22. 19:13
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Btk. 370. § Lopás alapesete - max. 2 év. Ha nem visszaeső, nincs felfüggesztett büntetése, akkor 90% hogy felfüggesztettet kap.
2023. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
Pont az kérdezi, akinek a legtöbb tapasztala van benne?
2023. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"Pont az kérdezi, akinek a legtöbb tapasztala van benne?"


Hogy legtöbb tapasztalata van benne?


Abban, hogy milyen bűncselekményért mit adnak?


Nem vagyok jogász, ezért kérdem.


Mondjuk nem értem, hogy a rendőrség miért teszi ki, úgyse fogja jelenteni senki.

2023. júl. 22. 19:39
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk nem értem, hogy a rendőrség miért teszi ki, úgyse fogja jelenteni senki."

Miért ne jelentené?

2023. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Mert nem csak a police.hu oldalra szokták feltenni ilyen felhívásokat, hogy a lakosság segítségét kéri a rendőrség, hanem Szon, Blikk, stb. És rengeteg olyan komment érkezik alá, amiben az emberek azt írják, hogy keressék csak a rendőrök, az a munkájuk, nehogy én keressem helyettük. Meg hogy dolgozni is lusták a rendőrök, ilyen kommenteket írnak alá.


Másrészt, ha még csak police.hu oldalon van fent, az emberek 99%-a nem a police.hu oldalt nézegeti.

2023. júl. 22. 19:54
 9/24 anonim ***** válasza:

" És rengeteg olyan komment érkezik alá, amiben az emberek azt írják..."

És? Azok a kommentek. Senkit sem érdekelnek. Elég ha egy valaki ad infót, és az nyilván nem ott fogja megtenni a kommentszekcióban.

2023. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ha már a rendőr arcról nem tud valakit beazonosítani ott baj van.


Minden rendőrség arcfelismerővel azonosítgat ismeretlen arcokat, pár perc és ki is dobja a személyazonosságát.

2023. júl. 22. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!