Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az angyalföldi gyilkos hogyan...

Az angyalföldi gyilkos hogyan fogja bírni a börtönt, lehet nem fogja bírni lelkileg?

Figyelt kérdés
Igazi puhap## lehetett ez a Robi...aki borozik egy jó étterembe, aki tinderezik, aki Balaton Soundra költi a vagyonát, él, bulizik stb. Még visszament az ernyőjéért is a gyilkosság helyszínére hogy nehogy kicsit is elázzon...
2023. júl. 28. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Nalatok eleg light-os a borton. Pl. Del-Amerikahoz kepest.



39F incel

2023. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Igazából... Nem mindegy?
2023. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
A te életed miben fog változni, ha másokkal foglalkozol? Több kérdés alatt megkérdezem, eddig senki nem válaszolt rá.
2023. júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pintér László ***** válasza:
81%
Akkor ennyi erőből életrajzi könyvet-filmet is fölösleges fogyasztani, mert attól, hogy megtudjuk Más történetét, amire esetleg kíváncsiak vagyunk, az értelmetlen, mert semmiben sem fog változni az Élete?
2023. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Fog változni? Komolyan kérdezem. Más életének ismerete a mi életünk melyik területén hoz változást? Szerintem nem kell ahhoz tudni más életét, hogy magunktól ne kövessünk el gyilkosságot például. A rendes életrajzi filmek, könyvek is csak közvetve vannak ránk hatással. Bővíti az ismereteinket. De ahhoz, hogy változás legyen tőle, nekünk kell tenni.
2023. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Pintér László ***** válasza:
71%

Te még soha nem olvastál Ted Bundyról, vagy akárcsak egy íróról, vagy bárkiről, hogy milyen Élete volt? Ki mondta, hogy azért kell az ilyenek Életéről tudni, hogy utáni Mi ne kövessünk el gyilkosságot? Mi nem követünk el gyilkosságot, de PONT ezért érdekel az olyan, aki meg elkövet, mert nem olyan, mint Mi, mert más, és a más az mindig is érdekelte az Embert. A saját Életemről nem olvasnék el egy könyvet, vagy néznék meg egy filmet, hiszen ezt átéltem, ezt ismerem, de egy idegen Élete érdekes lehet számomra. Ahogyan az sem érdekel, hogy mit csináltam a hétvégén, hiszen Én csináltam, de egy Barátomtól szívesen meghallgatom, hogy Ő mivel töltötte a hétvégéjét.

Te még soha nem kerestél rá semmilyen Ember életrajzára, történeteire?

Nem olvastál még Einsteinről, Julius Ceasar-ról, Hitlerről, József Attiláról, Ted Bundyról? Ha igen, miben lett más az Életed? Esetleg miután olvastál Róluk, atomfizikus lettél, vagy császár, diktátor, költő esetleg sorozatgyilkos?

Nem azért olvasunk Valakiről, mert olyanok akarunk lenni, mint Ő, vagy pont ellenkezőleg, tanulni akarunk a hibáikból, egyszerűen csak ÉRDEKES, mert nem hétköznapi. Vagy Neked hétköznapinak számít egy gyilkos Élete? Unalmasnak ítéled meg?

Egy hétköznapi Embertől ez a Világ távol áll és ismeretlen, és az ismeretlen mindig is érdekelte az Embert. Nem tudom, hogy ebben mi az olyan furcsa.

2023. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Kit érdekel egy gyilkosnak milyen lesz a börtönben, rohadjon meg,jó lesz kö*sögnek
2023. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz neki
2023. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg az áldozat családja is nehezen bírja lelkileg...
2023. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pintér László ***** válasza:
83%

Szerintem a Kérdezőt érdekli, meg még elég sok Embert. És ez nem azt jelenti, hogy akárcsak egy kicsit is rokonszenveznének az elkövetővel, szimplán érdekli Őket a további sorsa. Mint ahogy írtam, ez a legtöbb Embertől egy elzárt, ismeretlen külön Világ. Ahogyan mondjuk a háború pokla is.

Tegye fel a kezét az, aki mondjuk szívesen átélte volna a Normandiai partraszállást, és ott úszott-kúszott volna a többi Ember vérében és cafatjaiban, miközben bármelyik pillanatban Ő is csak egy cafat lehet a többi mellett! Szerintem ezt kevesen szeretnénk, és azok közül is akik azt mondják, hogy igen, bő 90% nem gondolja komolyan. Ellenben most tegye fel a kezét, aki szerint a Ryan közlegény megmentése egy jó film!

Nem szeretnék börtönbe kerülni, de attól még érdekel a börtönélet.

Nem szeretnék háborúban részt venni, de attól még érdekel, hogy milyen.

A fotel kényelméből akarom ezeket az ismereteket megszerezni, nem pedig átélni.

2023. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!