Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire lehet számítani ilyenkor?

Mire lehet számítani ilyenkor?

Figyelt kérdés

Egy 2021, illetve 2022 es (Márciusi ügyről beszélünk).

Feljelentettek engem "Zaklatás címszóval", abból ügye nem lett semmi, mivel 1,5éve nem jártam a közelbe sem.

Most, testi sértést akarnak rám varrni, amikor nincs látlelet, 2021ből! :D

Csupán 2-3 e-mail váltás van arról, hogy nagyon megfogod bánni, stb-stb. Mikor elválltunk csúnyán váltunk el, és én megadtam neki az alapokat.. Tehát ő neki van most 2021-ről írásos bizonyítéka, hogy én megverhettem 2022-ben!

Ami konkrétan vicc, mert nem történt meg, illetve ha meg is történt volna, akkor ment volna egyből a rendőrségre az illető , feljelent, látlet de nem történt ilyesmi.


Most egy ilyen ügyben vagyok benne jelenleg, ez meddig fog tartani? Mi várható, mekkora büntetés? Mi az elévülési ideje ennek?



2023. júl. 29. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szegeden volt?
2023. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!