Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A magyarországi gettók, rossz...

A magyarországi gettók, rossz közbiztonságú településrészek, negyedek mennyire számítanak durvának/veszélyesnek európai szinten és világviszonylatban?

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Europai szinten a legrosszabbak közt vannak. Világszinten kb gazdag negyednek számitanak a föld teljes lakosságáhóz képest.
2023. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint egy normálisabb favella Dél-Amerikában, Afrikában.
2023. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ milyen típusú embereknek? Én Miskolcon, az Avason éltem 17 éves koromig, láttam nem emberi szemnek való dolgokat, cigányok voltak a barátaim, mert más lehetőség nem volt, max iskola után egyenesen haza, és ki sem lépek otthonról, csak boltba mondjuk. Az értelmesebb magyarokhoz, én nem értem föl, tehát ezért nem is kerestem a társaságukat.


Én mindig is különcnek számítottam, mert tisztában voltam vele hogy csak átmeneti, és nem örökös a helyzetünk, csak idő kellett míg a szüleim megengedhették a váltást egy házra.


Késelés idehaza is előfordulhat bárkivel, bármikor, de mivel a cigányokkal már sok ideje együtt élünk, így általában csak akkor hangosak ha ittak, vagy drogoztak is.


Nyugaton több nemzetiség él együtt, ott könnyebb balhéba keveredni, és nem a rassz miatt, hanem egy adott ember vérmérsékletéből fakadóan.



Itt nincs fegyver, kisebb a lélekszám, más a mentalistás, bandák sincsenek, ergo elhanyagolható a napi bűncselekmények száma, Franciaországhoz, Angliához, és Amerikához mérten.

2023. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Nehogy elhidd, amit az első kettő írt.

Tökéletesen látszik, hogy lövésük nincs semmiről.


A magyarországi "gettók" eléggé lazák.

Most volt egy késelés, aztán teljesen ki van mindenki.

Londonban vagy Párizsban ez már tök alap.

2023. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

“ Most volt egy késelés, aztán teljesen ki van mindenki.”

Melyik egyre gondolsz? Mert konkrétan 15 másodperc kereséssel találtam 3 különböző késelést Magyaroszágon. És ennél jóval többszöröse a valóság.


De szomorú, ha szerinted az első hozzászolóknak nincs lövése, miközben szerinted itthon egy késelés az kirívó eset. Szinte mindennapos.

2023. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Melyik egyre gondolsz?"


Ha ennyit se tudsz, hogy melyik kapott most nagy sajtofigyelmet, akkor inkább hagyjuk az egészet.


"És ennél jóval többszöröse a valóság."


Ha te mondod 🤡

2023. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 Semmi köze a kérdésnek és a válaszoknak ehhez a késeléshez.
2023. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

4

Milenne ha valoságot vennéd alapul az elképzeléseid helyet?


Magyarországon lakosság arányosan kb kétszer annyi a szándékos emberölés mint Franciaországban.


[link]

2023. febr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

“ Ha ennyit se tudsz, hogy melyik kapott most nagy sajtofigyelmet, akkor inkább hagyjuk az egészet.”


Innen látszik mennyire fogalmaztam vagy. Ide jössz mindenkivel szembe menni úgy hogy semmi érvet nem tudsz felhozni csupán mindenki hülye rajtad kívül.


Én nem azt firtattam, hogy melyik az elmúlt napok legfelkapottabb keselese, hanem állításod szerint most volt egy, és emiatt teljesen kivan mindenki. Te itt egyértelműen arra utalsz, hogy azért lett felkapva mert történt EGY ergo mennyire ritka Magyarországon a késelés.


Ha van egy kis intelligenciád rájössz, hogy nem azért lett felkapva mert kirívó eset, hanem a körülményei miatt.

Viszont ettől függetlenül nem változik az a tény, hogy rengeteg késelés történik Magyarországon.


És pontosan bizonyítani hogy ez gyakori dolog, hogy egy késelést már csak akkor kap fel a média, ha valaki extrém körülmény merül fel. Egy átlagos szurkálás már meg sem üti az ingerküszöböt.

2023. febr. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Ez a most "felkapott" késelés történetesen nem gettóban történt.
2023. febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!