Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyanús lehet a rendőröknek,...

Gyanús lehet a rendőröknek, ha valaki így járkál a nyaralók között?

Figyelt kérdés

Hajdúszoboszlón a belvárosban most rengeteg nyaraló van, és tömeg van a belvárosban, minden este zenés programok, este kezdődik az élet, ezek éjfél utánig mászkálnak. Szinte mindenki a hozzátartozójával járkál lengén.


Ha egy fiatalember egyedül a hátán hátitáskával járkál, de senki nincs vale, egydül jön megy a nyaralók között, az gyanús lehet a rendőröknek és legiazoltathatják?

Hozzáteszem, hogy a fiatalember nem cigány, rendezett magyar, szép sötétkék vasalt ingben és fekete nadrágba járkál.



2023. júl. 30. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Most meg már a turistáktól akarsz lopni ?
2023. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Levike, te ha akarnál sem tudnál nem gyanús lenni a rendőröknek.
2023. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Kit érdekel, milyen ruhában vagy? A fél világ tudja már, hogy lopni mész.
2023. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De mondom, egy fiatalember nem cigány, hanem magyar, rendezett, jól öltözött, sötétkék vasalt ingben, fekete nadrágban járkál, a hátán egy hátitáskával.


Csak azért kérdezem, hogy ott mindenki a családjával jón, megy, a fiatalember pedig egyedül járkál.


A másik, hogy Hajdúszoboszlón annyi rendőrautó jár, hogy csak lestem. Az egyik a buszállomáshz parkol le és kiszáll két rendőr és gyalogosan járőröznek a fürdő előtt.

2023. júl. 30. 21:18
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Téged keresnek...
2023. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért beszélsz magadról E\3-ban? Esküszöm, ez néha zavaróbb, mint maga az elb@s2ott kérdéseid.
2023. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide a lopás?

Honnan lopnék az utcán? Tán leteszik a táskájukat a nyaralók a padra, és elmennek 100 méterre? Nem. Megsúgom, mindenkinek a vállán, sőt azt láttam, maga elé a mellé eléveti át a táskáját, úgy hordja.


Jah... Tudom mire gondoltok. Az ilyen kertesház, vendégház, apartmanházba kilincselek be, ha zárva van, megyek tovább, ha nyitva van akkor benyitok és leakasztom a táskát, ha pedig benyitok és észrevesznek, mentő dumát mondok, hogy jajj a tulajt, vagy valami recepcióst keresek, mert itt akarok megszállni.

Erre tetszenek gondolni?


Hát én nem csinálok ilyet, csupán csak sétálni, nézegetni megyek át Debrecenből Hajdúszoboszlóra (20 km csak) este 8 - tól 11-ig.


Ígyis már valamelyik napvalaki besurrant egy apartmanban és az előszobábol egy kistáska cipzáras részéből kivett 60 ezer forintot, míg a fürdőszobába zuhany hang hallatszott. Jól tönkretette az az ember annak a valakinek a nyaralását. Ezt is nehogy rám fogják.

2023. júl. 30. 21:55
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Rengeteg a tolvaj, azért les mindenki, ráadásul betörő is lehetsz, aki kiszemeli a betörésre a házat. Aztán agyonveri a nagymamát... 1000 forintért!
2023. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Te, Levigyula, ha nem te voltál a besurranó, akkor honnan tudod ilyen jól az esemény részleteit?
2023. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Gondolod, hogy az már önmagában nem gyanús, hogy erről külön kérdést kell feltenned? Én valahogy ilyen gondolatok nélkül szoktam sétálgatni nyugodtan, bármelyik városban. Tudod, tiszta a lelkiismeretem, nincs mitől félnem. Akinek pedig van, az tökmindegy, hogy vasalt inget vagy szakadt pólót visel.
2023. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!