Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrautó elrettentés...

A rendőrautó elrettentés miatt gyorsított hirtelen?

Figyelt kérdés

Hétfőn Püspökladányban elloptak 60 ezer forintot egy férfitól a sporttéren. Edzés után amíg zuhanyzott kivette valaki a pénztárcájából a 60 rugót.


Mondták, hogy nem gyakori arrafelé, hogy lop valaki.


Tegnap este jártam Püspökladányban és a vasútállomás előtt van a buszmegálló rész is. Szembe van egy utca, ami megy lefelé és 200 méterre jobbra van a sportpálya, futópálya, sporttér. Én a buszmegállónál az ismerősöm gyorsétterménél voltam és láttam, hogy a rendőrautó lemegy a sporttér utcáján, majd visszajön. Később megint lemegy, majd jön vissza. Ekkor már én és más utasok várták a helyi járatú buszt és a sporttér utcájából jött ki lassan a rendőrautó és elfordult a Táncsics Mihály Utcára, amikor lefordult, kicsit lelassított, majd hirtelen gázt adott és felgyorsított, úgy hogy direkt bőgette a motort, majd visszalassított és ment lassan tovább.


Ez, hogy hírtelen felbőgette a motort és egy 20 métert gyorsan ment, majd visszalassított, ez azért volt, hogy az emberek lássák, hogy itt van rendőri járőrözés és, aki elkövetése a lopás és a közelben van, elrettentse, elriassza az ilyen cselekménytől mint a lopás?


Mivel nem szokott ilyen lopás lenni a környéken, biztos feljelentést tett a sértett és azóta jobban járőröznek arra.



2023. aug. 6. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Levike, már kezdesz unalmas lenni a kamu történeteiddel.
2023. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Te Levike, nem szégyelled magad, hogy az egész országot végiglopod?
2023. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olvassátok már el megegyszer a kérdést és megértitek, hogy mit kérdezek!
2023. aug. 6. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
#2 Szegény Levike azt hiszi hogy ő is NER lovag és azért csinálja....
2023. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
egy kövér gáz csak benzinpocsékolás, öltözői és egyéb helyeken továbbra is fog lopni, aki lopós
2023. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Esti Levike 🥱

Ahol ő megfordul, onnan mindig eltűnik valami.

És milyen részletesen tudja még az aznapi sztorikat is, hihetetlen, vajon milyen forrásból tájékozódik? Saját emlékekből?


Egyszer horogra akadsz, aztán pár évre bevágnak megint a hűvösre, csak jönne már el az a nap. 😮‍💨

2023. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A térerő blokkoló berendezés karbantartás miatt átmenetileg nem üzemel. Türelmület kérjük.


Börtönőr

2023. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!