Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Snapchaten bejelölt egy...

Snapchaten bejelölt egy külföldi lány és megzsarolt, mit tudok utólag csinálni?

Figyelt kérdés

17/F Snapcheten bejelölt egy külföldi lány és elkezdtünk vele beszélgetni. Elsőre azt hittem hogy azok a tipik csalók, vagy csak olyanok akik random küldenek meztelen képeket. Ezzel beszélgettem fél napot és ez egy lényeges rész hogy megadtam neki az instámat amit sajnálatos módon elfelejtettem hogy megadtam neki. Után jó pár óra mulva megint beszélgettünk és mondta hogy cseréljünk képeket, ő küld egyet aztán én is. Ő ugye valószínű kamu képeket küldött és tudtam is ezt. Aztán mivel úgy voltam vele hogy kinek küldené el, úgy se tudja az ismerőseimet küldtem neki egy ilyat amiben rendesen hosszúnadrágba vagyok meg pólóban, csak kiraktam tényleg csak a nagyon végét. Azután amikor elküldte a képeket amiket csinált róla láttam hogy az instám is ott van és tudja az ismerőseimet. Így megzsarolt ha nem küldök pénzt akkor elküldi neki. Kétségbeesett voltam ezért megtettem az utasításokat, g2a-ról 20 dolláros ajándékkártyát kért, lealkudtam 800 dollárról xdd. Mondom hátha tényleg nem küldi el. Utána megadtam neki az ajándékkártya kódot, fel is használta

Azután mehint kért pénzt, mondtam neki hogy nincsen már több pénzem. Ezután mondta hogy akkor adjam meg neki a snapchat fiókom. Na itt volt elég nekem és letiltottam meg bejelentettem snapchaten. Eddig még nem rudok róla hogy elküldte e valakinek is, mert instán nincs is sok követőm, 16ot követtem és 26an követtek engem. A fontosabbakknak írtam hogyha kap ilyen képet hogy hát igen, hülye voltam, de eddig semmi. Remélem így is marad hogy nem küldi el senkinek.


Ilyenkor utólag lehet tenni valamit?


És kérek mindenkit, ne írja le azokat hogy hülye vagy, miért csináltad ezt, egyáltalán miért küldtél pénzt stb stb. Tudom jól ezeket.

A pénz miatt meg nem aggödok mert már beszéltem a g2a-nak a supporjával és elég valószínű hogy visszaadják a pénzt, vagy adnak másik kódot amit fel tudok használni.


A válaszokat előre is köszönöm!



2023. okt. 24. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Töröld az instádat.

Akkor nem lesz hova/kinek küldenie.


Amúgy meg jó nagy lúzer vagy, hogy 2023ban ilyet beszívsz.


Ha képet kell küldeni, küldj egy olyat, amit az internetről szedsz le.

2023. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az insta barátaimról is csinált képet. Tudom hogy lúzer vagyok, de ez van. Hülyén érzem magam.
2023. okt. 24. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Letagadod, azt mondod montázs, a tiéd amúgyis a térdig ér.
2023. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Na ez már a beszéd, ennyi le van tudva. Az arcom úgy sincs rajta meg ja, ezt lazán be lehet adni. Instán amúgy is csak 1-3 olyan ismerős van aki tényleg is ismer teljesen igazi életben is.
2023. okt. 24. 22:06
 5/5 anonim válasza:
Ha tényleg ennyire kevés ismerősöd van akkor mit aggódsz ezen?
2023. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!