Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldi polgár hogy tud...

Külföldi polgár hogy tud magyar lakcímkártyát igényelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos teljesen belemerűltem a dologba és annyi sok mindent olvastam, hogy nemtudom mi tévő legyek.

Szlovák állampolgár vagyok, megszeretném csinálni az első magyar lakcímemet, barátnőm magyar,oda betudnák regisztrálni, de viszont nemtudom mit kell csinálnom.

Van egt, van bevándorlós, van munkakereső stb stb fajta dolgok és egyáltalán nemtudom melyiket kell választanom. Mindenképp olyan kell ami ad lakcímkártyát, hogy tudjak dolgozni hivatalosan Magyarországon. Segítene nekem valaki esetleg itt vagy telefonon is? Legfőképp olyan válaszadó érdekel aki már vagy csinálta ezt, vagy a témában benne van és tudja mik a lépések. Köszönöm



2023. okt. 5. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Sehogy
2023. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez butaság amit írtál, lapozz tovább
2023. okt. 5. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hivatalos oldal, nem olvastam végig, de elvileg itt a válasz:

[link]

2023. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2023. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menekülj Magyarországról, inkább máshová menj.
2023. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!