Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes ebből rendőrségi...

Érdemes ebből rendőrségi ügyet csinálni?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy leparkoltam a kocsimmal oda ahova mindig is szoktam, de most először fordult elő, hogy kimentem az autómatához és mire vissza mentem már fotózott is az ellenőr. Mondtam, hogy most jöttem az autómatától, ott a jegyem, de azt mondta, hogy szerinte én azt utána vettem és nem voltam az autómatánál mert ott is fotózott. Erre mondtam, hogy igen mert előtte megkellett keresnem. Egyébként 4 perc telt el. Ilyen hülyeségeket mondott, hogy "kivan ez találva" meg "ilyen a rendszer". Én meg nem tudtam mit mondani, tehát most itt a csekk majdnem 10000.

Természetesen hiába hívom az önkormányzati fentartót, ők azt hajtják amit az ellenőr, hogy utána vettem a jegyet. Érdemes ezt rendőrségre vinni? Mire lehet számítani?


2023. nov. 3. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2023. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!


#Eloremegyunknemhatra

2023. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
46%
Írjál a rendőrségnek egy email-t
2023. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Érdemes ha szeretnél sokat fizetni. Most ugye az ellenőrzés pillanatában jegyed nem volt. Utána púposkodni kezdtél, meg még a per, olyan kétszáz ezer alatt ne nagyon számolj. De inkább félmillió.
2023. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Asszem 5 perc a türelmi idő, a főnökének elég írni
2023. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem akarok senkit beperelni. Nyilván egy város hozzá van szokva, hogy bírósági ügyeik vannak. A rendőrség ilyenkor mit csinál? Ők is csak annyit, hogy kezdeményezik, hogy vigyem bíróságra?
2023. nov. 3. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:

“ Írjál a rendőrségnek egy email-t”

Minek? Mi a franc köze a rendőrségnek a parkolási díjhoz?

2023. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!