Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség miért egy adószedő...

Morisz123 kérdése:

A rendőrség miért egy adószedő alattomos társulat?

Figyelt kérdés
A mai nap két barátomat két ünnep között megbüntették nem kevés pénzre mivel átkeltek egy piros lámpán tulajdonképpen egy forgalommentes úton (ott voltam és egy lélek nem járt az úton, egyébként is napi szinten járok arra és forgalom kb sosincs). Eközben számtalan történetet hallottam nem egyszer, hogy kirabolták, megfenyegették vagy szimplán szükség lett volna a rendőri jelenlétre és valahogy mégsem voltak arra, de amikor ártalmatlan tiszteletteljes polgárogat kell megbüntetni (beszedni a megkeresett pénzüket) akkor hirtelen megjelennek. Amikor pedig odamentem ezt szóvá tenni annak a rendőrnek (közmunkásnak) köpni nyelni nem tudott, majd a szexualitástól mentes kolleganője elkezdett fenyegetni hogy eszméletlen mértékű büntetést kiszabhatna rám ezért. Miért van az hogy bármennyi történetet meghallgatok sose érzem hogy a rendőrök (legdebilebb bohócok) a rendet őriznék, hanem az átlag adófizető polgárokat baszogatják és büntetik meg amennyire csak lehetséges. Furcsa, biztos van ellenpélda, akinek nem inge ne vegye magár csak mégis érdekes hogy 1 az 50ből a tényleg igazságos történet. Amúgy a rendőröknek üzenném, létezik a kifejezés hogy utilitarista de azt már fixen ismerik (ez egy nehezebb kifejezés ami lexikális tudást is igényel, valószínűleg ez meghaladja a rendőrségi akadémiai egyetem phd végzettséget de nézzenek utána hátha sikerül szurkolok).

dec. 28. 03:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

Nem azért nem megyek át a piroson, mert megbüntetett a rendőr. Nem azért nem erőszakolok meg egy csinos nőt az utcán, mert akkor börtönbe kerülök. Nem azért nem rabolok ki, nem verek agyon idős néniket ezer forintért, mert halálbüntetést kapok.


Remélem átjött a gyengéd tanítás. Tisztelettel

Dr. Dömötör Boborján ispán alezredes 102 század Tépőfog elharító egység.

dec. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Ez pont nem adószedés, itt most elkövettétek a szabálysértést elég rendesen.
dec. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

2010 után a fidesz segítségükkel pótolták az állami hiány egy részét. Biciklisekre is rámentek. Macskaszem,sárgamellény, első -hátsó világítás.


Aki nem érti meg, hogy ezek a dolgok nem azért fontosak, mert megbűntet a rendőr, az még nem érti milyen értékes az élet(e), és mások élete, mert ezzel az autóval közlekedő embertársaidat is óvod.

dec. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Sose mentem át piroson, és úgy élem az életemet, hogy betartom a társadalmi/morális és egyéb szabályokat. Nem helyezem magam szabályokon felülre, nem tartom magam többre mint bárki más.

És láss csodát sose kellett egy forintot se fizetnem.


Nyilván vagy Te, és a belterjes társaságod, aki átmegy a piroson, aki minden szabály alól a kibuvót keresi, aztán eljátsz a nagy törvényen kivüli vagány gyereket, aztán ha nem jön be szinte alig lehet lerugdosni a rendőrök f..száról, hogy ne büntesse meg.

Már már az emberi méltóságából is kifordulva rinyál a neten, higy csúnya rendőr bácsik megbüntették.


Tipikus bidám bidám játsza a helyi vagányt, gyilkolásza a védtelen öregeket 200 forintért, majd a biróságin ez a nagy janiság meg siró gyerekké alakul át...


Röhejek vagytok.

dec. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
A bűnözőkkel és a bűncselekményekkel felsőbb utasításra nem foglalkoznak, mert a hatalomnak az a célja, hogy a cigányok kiirtsanak vagy elüldözzenek innen minden magyart. Így aztán a pénzbehajtás az egyetlen feladatuk.
dec. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Most mit vársz attól, aki rendőrnek áll? Ezek a szerencsétlenek csak akkor keménykednek, ha náluk gyengébbet kell abuzálni. Egy 60 körüli hajléktalant 5-en rángattak ki a Nyugati aluljáróból, miközben hangosan röhörésztek, és bele-belerúgtak.


De az újbudai késes támadóról készült videóban úgy szerencsétlenkednek, mint két betojt kisfiú. A családon belüli erőszak esetek bejelentésekor tanúsított sorozatos beleszarásról nem is beszélve.


És ezt úgy mondom, hogy engem életemben nem büntettek meg, és a belátható családomban sem volt gyorshajtási birságnál komolyabb ügy.

dec. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

A fejétől bűzlik a hal! Az összes cég és szervezet a vezetéstől, irányításától működik úgy, ahogy.

Mit várunk egyáltalán, mikor a belügyminiszter a helyi maffia főnök 30 éve!

dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7 ma 07:44


Első válaszoló vagyok

ma 05:06

Und negyedik

ma 05:45.


Szinte biztos, hogy lepontoztál, azért szólítalak meg, mert én zöldet adtam.


A legundorítóbb, amikor felhasználják őket a kilakoltatás során. Tele van ilyen vidikkek a világháló. Hogy hová süllyesztette a fidesz a rendőri munkát az elkeserítő. Az öreg nénit 4 húzzák ki a lakásából. Nem helyes hogy őket erre használják!

dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

9

Az 1-es választ azért pontoztam le, mert összemosod benne a piroson való áthajtást a nemi erőszakkal. Az első legfeljebb felelőtlenség, de nem szándékos és kegyetlen testi sértés, nem a másik személy embertelen megalázása. És bizony, én számos közlekedési szabályt azért tartok be, mert tudom, hogy ellenőrzik, nemi erőszakot (vagy mivel nőként ez bajos lenne, egyéb súlyos bántalmazást) lelkiismereti okokból nem követek el. Indíttatást sem érzek rá. Egyszerűen hülyeség összehasonlítani egy közelekdési kihágást az erőszakkal.

De amúgy ezt ne vedd a személyed elleni támadásnak, csak vélemény.


A négyest meg nem pontoztam.


A fideszt pedig nem keverném bele. Erdélyben nőttem fel. Ugyanez van ott is.

dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%

"A mai nap két barátomat két ünnep között megbüntették nem kevés pénzre mivel átkeltek egy piros lámpán tulajdonképpen egy forgalommentes úton (ott voltam és egy lélek nem járt az úton, egyébként is napi szinten járok arra és forgalom kb sosincs). "


Kötelező volt átkelniük, valaki fegyvert tartott rájuk, vagy miért keltek át? Ha szabályt szegtek, akkor miért adószedés, ha megbüntetik őket? Hiszen nyilván tudták, hogy szabályt szegnek...


"Eközben számtalan történetet hallottam nem egyszer, hogy kirabolták, megfenyegették vagy szimplán szükség lett volna a rendőri jelenlétre és valahogy mégsem voltak arra, de amikor ártalmatlan tiszteletteljes polgárogat kell megbüntetni (beszedni a megkeresett pénzüket) akkor hirtelen megjelennek. "


Ha ott vannak, akkor az a baj, ha nincsenek ott, akkor meg az a baj? Hogyan lehet ártalmatlan és tiszteletteljes az az "állampolgár", aki törvényt sért?


"Amikor pedig odamentem ezt szóvá tenni annak a rendőrnek (közmunkásnak) köpni nyelni nem tudott, majd a szexualitástól mentes kolleganője elkezdett fenyegetni hogy eszméletlen mértékű büntetést kiszabhatna rám ezért. "


Bocs, de te magad esetleg az értelmes és normális emberek közé tartozol? A leírt viselkedés ugyanis nem azt mutatja.

dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!