Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért letartóztathatnának?...

Ezért letartóztathatnának? Lenne belőle rendőrségi ügy?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki pár évvel ezelőtt részegen megfenyegetett. Ittasan a házunk elé jött, rángatta a kerítést az éjszaka közepén ordítva. Akkor voltam 16 éves elégge féltem tőle. Most már 25 éves vagyok, de még mindig rémálmaim vannak miatta. Nem balhés környék semmi. A faluban mindenki kultúráltlt, viszonylag jómódú családok lakják, kivéve ezeket. Mentálisan beteg emberről van szó mert koraszülött és viselkedés zavaros. Anyukája normális aki gyógypedagógus, gondolkodtam szólok neki róla. Egyszer ott voltam a helyi kocsmában ez a gyerek meg pont engem talált be. Nagy cirkusz volt az az éjjel. Pszichológushoz is járnom kellett, nekem az akkora trauma volt. Ennek 9 éve de most annyira kijött belőlem a bosszúvágy, hogy az nem igaz. Ha hangtorzítóval felveszem a hangom és lazábban megfenyegetem (nem gyilkossággal csak hogy ő is féljen kicsit. Pl. vigyázz magadra meg pl. nézz mindig jól magad mögé az utcán nem e követ valaki), majd az eltorzított hangot rátöltöm egy pendrive-ra amit szépen becsomagolok, majd bedobom a postaládájába rájöhet arra, hogy ki beszél a felvételen? Ebből lehet rendőrségi ügy?

jan. 14. 20:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Eléggé***

Kultúrált***

bocsi elírtam

jan. 14. 20:57
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rájön, plusz ha Te még mindig félsz Tőle, akkor nem egy nagy ötlet belekötni. Jobb ha inkább eljársz terapeutához, mert azért a leírásod alapján nálad is komoly problémák vannak.
jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Elírtad a "nem követ-e valaki"-t és a kulturáltat is.

jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na de most komolyan. Jó lenne poénból ráijeszteni kicsit.
jan. 14. 21:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ilyen régi ügy és ez rád még mindig ekkora hatással van, akkor azért te sem vagy százas, és mondhatjuk, hogy a zsák a foltját. Kettőtöknek egy 1500 nm-es lakatlan sziget kellene, nem rendőrség!


Amúgy komolyra fordítva a szót, nyilván rájön, hogy te vagy, és nem a rendőrségre fog menni, hanem lerendezi veled, és valószínűleg nem fog kérdezni. És én azt mondom, hogy te meg is érdemelnéd. Ő beteg, nem tehet róla, hogy olyan amilyen, de te elvileg nem vagy az, te tudod, hogy mi a pálya, mérlegeled is a következményeket. Szóval csak elmérgesíted a helyzetet, aztán parázhatsz még jobban.


Szóval akkor te is nézhetnél mindig körül. Tudod, az ijesztegetés, fenyegetés nem gyógyítja, hanem súlyosbítja az állapotát, és ha súlyosabb az állapota, akkor bizony te is jobban félhetsz. Szerintem legyen neked elég, hogy ő folyamatosan kapja az élettől a fost. Te meg csak figyelemhiányos vagy, és társalkodónőnek nézed a pszichológust.

jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó igazad van...nem csinálok semmit.
jan. 14. 21:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Te se vagy piskóta, hogy évek múlva is dédelgeted a “rémálmaidat”.


Amit te akarsz, az egy beteg ember zaklatása, provokálod, aztán lecsapsz rá= bűncselekmény.

jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen még mindig a tinikori sérelmeiden kattogsz? :D Akkor neked se sikerülhetett eddig túl sok minden az életben
jan. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 03:35

Ja... :D A gyerek úgy megrángathatta a kerítést, hogy az olyan traumát okozott a srácnak, hogy azóta is incellé vált. :D

jan. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Jó lenne poénból ráijeszteni kicsit."

Ez beteges, nem poénos.

jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!