Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményed a rendőrök...

Mi a véleményed a rendőrök által elvégzett munkával? Elégedett vagy velük, vagy szerinted valamiben kéne javulniuk?

Figyelt kérdés
febr. 4. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
lol
febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Kevesebbet szerencsétlenkedni.
febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Nekem szerencsére még nem volt dolgom velük, ez alapján jól végzik a megelőző munkát.


Ideális esetben persze a nyilvánvalóan bűnöző politikusok börtönben lennének, ez alapján annyira nem végeznek jó munkát.

febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevés rendőr munkáját látom. A véleményem róluk annyi, h ha kevesebb havert furikáznának a rendőrautóval az állomásról haza, akkor több benya maradna járőrözni.
febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

átjövökaz egész városo sehol egy rendört vagy rendörautot nem láttam

gratula valoszinüleg láthatatlanná tudnak válni

febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, amiben jók, csak nem kellene utána ajvékolni, hogy aki épp abban a nehéz helyzetben úgy cselekedett, ahogyan cselekedett, miért úgy tette azt, ha az a végén eredménnyel zárult.
febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem, amikor segítséget kértem tőlük, jók voltak a tapasztalataim.

Betörtek a nyaralónkba, nagyon korrektül lehelyszínelték, normális volt a nyomozó és sikeres a felderítés.

febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!